Rastgele Yazı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok?

Atv ekranlarında her salı izleyenleri ile buluşan ve ilgi ile takip edilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümlerinde Suzan karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin olmaması dikkatleri çekti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok? Edho Meryem Uzerli (Suzan) diziden çıktı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok?

Salı günlerinin büyük ilgi ile takip edilen dizsi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) yeni bölümlerinde Suzan karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin olmaması izleyenlerin merakına neden oldu. Tkipçilerimizden gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok? Edho Meryem Uzerli (Suzan) diziden çıktı mı? gibi sorular üzerine sizleri bilgilendirelim istedik.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) neden yok

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli (Suzan) Neden Yok?

Çok küçük yaşlarda girdiği yeralatı dünyasında hızla yükselen ve tepe noktaya çıkmayı başaran Hızır Çakırbeyli’nin hayat’nın anlatıldığı   Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) dizisi’nde ajan rolü ile karşımıza çıkan Suzan karakterini canlandıran Meryem Uzerli’nin 21 Mart ve 28 Mart tarihli yeni bölümlerde görünmemesi merak konusu oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli Diziden Ayrıldı mı?

Senaryo gereği yurtdışına çıktı olarak lanse edilen Meryem Uzerli’nin aslında Suudi Arabistan’da kendi adı ile piyasaya sürülen bir makyaj ürünü için Arabistana gittiği öğrenildi. Arabistan’da makyaj ürünü için kadınlarla bir tannıtım toplantısı yapacacak olan Meryem Uzerli’nin aynı zamanda tesettürlü resimleri de sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Bu nedenlerle Meryem Uzerli’nin yapım şirketinden özel olarak 15 gün izin izin almış

 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli diziden çıktı mı

Meryem Uzerli’nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi’nde gayet mutlu olduğu ve sezon sonuna kadar dizide rol almaya devam edeceği bildirildi sevgili takipçiler

 

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*