Rastgele Yazı

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni Video

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni Video

Atv ekranlarında hafta içi hergün izleyenleri gıcık etmeye devam eden ve bir çok insan tarafından artık kaldırılsa da rahatsak diye düşündüğü evlilik programlarından Esra Erol’un son bölümü’nde Caner, Berke’yi ailesinden istedi. Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni ve Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni’nde yaşananlar yazımızın devamında sizlerle..

 

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni Video

 

Esra Erol’la programının son bölümü‘nde izleyenlerin merakla beklediği Caner ve dayısı Berke’yi ailesinden istediler. Oldukça duygusal anların yaşandığı Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni ile ilgili detayları sizlerle paylaşalım istedik. Bir süredir evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Caner ile Berke mutlu sona hazırlanıyorlar.

Esra-Erolda-Caner-ile-Berke-nikah toreni

Psikilojik durumunun hiç de iyi olmadığı her halinden belli olan Caner daha önceki yaptığı açıklamalarda şöyle demişti;

Kafayı  yemiş demekten kendimi alamıyorum şahsen:):) Esra Erol’la programının 23 Mart 2017 tarihli son bölümü’nde de; “Bütün Türkiye bu düğünü bekliyor,yurtdışından düğünümüze gelmek isteyenler var. Bu düğün Türkiye’nin düğünü olacak” dedi.

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreninde neler oldu

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni’nde Neler oldu?

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni’nde neler oldu diye merak ediyorsanız hemen anlatalım sizlere; Çok da bişey olmadı, Her zamanki gibi Caner sümüklü sümüklü ağladı, Annesi yokmuş yanında bilmem neymiş.Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni Video Dayısı ile Berke’yi ailesinden istediler. Ailesi de verdik gitti dedi. Bütün kız isteme töreni boyunca ağlayan Caner, Esra Erol’la programının yeni bölümünde de ağlamaya devam etti..

Esra Erol Caner Berke Kız İsteme Töreni Video

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*