Rastgele Yazı

Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Video İzle

Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Video İzle

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programının son bölümü’nde düğün telaşı vardı sevgili takipçiler. Bir süredir programda bulunan ve evleneceği kadını arayan Caner sonunda muradına erdi. Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Videosu ve düğün görüntüleri ile sizlerle birlikteyiz.

 

Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Video İzle

Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Video İzle başılığı altında sizlere Caner ile Berke düğün töreni ve düğünde yaşananlar ile ilgili bilgiler aktaracağız. Merakla beklenen Caner Toygar ve Berke düğünü Esra Erol’da programının bugün yayınlanan yeni bölümünde nihayet gerçekleşti. Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Videosu ve düğünde yaşananlar ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde..

Esra Erol'da Caner Berke Düğünü Video İzle

Esra Erol’da Son Bölüm Caner ve Berke Düğününde Neler Oldu?

Efendim Esra Erol’da programının 31 mart 2017 tarihli son bölümünde yani bugünkü bölümde günlerdir merakla beklenen Caner ile Berke Düğünü gerçekleşti. Çok kolay bir şekilde tahmin edebileceğiniz gibi damadımız Caner Toygar yine sümüklü sümüklü ağlamaya devam etti.Bir süredir nişanlı olan çift için 29 Mart Perşembe günü canlı yayında kına gecesi yapılmıştı. Caner ve Berke çifti bugün canlı yayınlanan görkemli düğünle evlendi.

Esra Erol'da Caner Berke Düğünü videosu neler oldu

Esra Erol’da Son Bölüm Caner ve Berke Düğününde Yaşananlar

BURADAKİ yazımızda sizlere Caner ve Berke kız isteme törenini anlatırken Caner’in aslında ruhsal halinin hiçde yerinde olmadığını detaylı bir şekilde anlatmıştık. Esra Erol’da Caner Berke Düğününde Caner yine duyguları emiklemeye devam etti :):) Caner yaptığı açıklamada; 14 yıldır çok zor günler geçirdiğini ve ekmek alacak parasının olmadığı zamanları hatırladığını fakat sonunda aradığı mutluluğu Esra Erol’un programında bulduğunu söyledi.

Çift, yarın yapılacak düğünün ardından balayına gitmeyeceklerini, Nisan ayı içerisinde Umre’ye gitmeyi planladıklarını söyledi.

Esra Erol’da Caner Berke Düğünü Video İzle

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*