Rastgele Yazı

Evlat Kokusu 4. Bölümde Zeynep Çınar’ı Alabilecek Mi?

Evlat Kokusu 4. Bölümde Zeynep Çınar’ı Alabilecek Mi?

Evlat Kokusu 4. Bölümde Zeynep Çınar’ı Alabilecek Mi? Kanal D ekranlarında 22 mart çarşamba günü izleyicisinin karşısına çıkan Evlat Kokusu dizisinin 3. bölümü dün ekranlara geldi. Evlat Kokusu 3. Bölümde Zeynep, Çınar’ın yaşadığı Akbaş evine giderek onu yaşadığı evde de gördü. Annesi olduğu DNA testiyle kesinleşen Zeynep, Akbaş ailesinin yaşadığı sallantılı dönemden de faydalanarak Çınar’ı geri almak için uğraş verecek. Akbaş ailesi içinden de Zeynep’e destek gelecek gibi. Bakalım Evlat Kokusu yeni bölümünde Zeynep, Çınar’ı geri alabilecek mi?

evlat kokusu ela ve çınar

evlat kokusu ela ve çınar

Evlat Kokusu 4. Bölümde Zeynep Çınar’ı Alabilecek Mi? Evlat Kokusu 3. Bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında idi. Kanal D ekranlarının yeni dizisi 22 mart çarşamba akşamları izleyicisi ile buluşuyor. Evlat Kokusu 4. Bölüm fragmanı ise dizi bitimi ardından ekranlara geldi.

Evlat Kokusu 4. Bölüm fragmanında anne ve babasının tartışmaları duyarak Çınar’ın kendi öz kardeşi olmadığını öğrenen Ela yeni bölümde neler yapacak? Kardeşi Çınar’a öz kardeşi olmadığını söyleyecek mi? Ela, Çınar’ın öz kardeşi olmadığını öğrenince Çınar’dan ayrılma korkusu yaşayacak. Üzüntüye boğulan Ela’yı ise bir süpriz daha bekliyor.

evlat kokusu son bölüm

evlat kokusu son bölüm

Akbaş ailesinin çalkantılı durumundan yararlanmak isteyen ve annelik duygusunun verdiği hazla Zeynep, Çınar’ın velayetini kendi üzerine almak için mahkemeye başvuracak. Zeynep, Akbaş ailesine karşı açtığı velayet davasından çıkacak sonucu heyecanla beklemektedir. Bu arada ise Akbaş ailesi içinde Aslan ve Cevahir arasındaki sürtüşme artarak devam etmektedir. Bakalım bu Aslan ile Cevahir arasındaki sürtüşme Zeynep’in Çınar’ı alabilmesi adına olumlu sonuç verecek mi?

Evlat Kokusu 4. Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*