Rastgele Yazı

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Son Bölüm Özeti Kanal D ekranlarında 5. son bölümü ile izleyicisi ile buluşan Evlat Kokusu’nda sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Evlat Kokusu son bölümde Akbaş ailesinin birçok sırrı olduğu ve bu sırların da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı görüldü. Evlat Kokusu 6. Bölüm merakla bekleniyor.

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Son Bölüm Özeti Evlat Kokusu son bölümde Akbaş ailesinin birçok sırrı olduğu ve bu sırların da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığı görüldü. Evlat Kokusu 6, Bölüm merakla bekleniyor.

evlat kokusu 6. bölüm

evlat kokusu 6. bölüm

Evlat Kokusu 6. Bölümde Neler Olacak Fragmanı ve Son Bölüm Özeti Zeynep, doğduktan hemen sonra kaçırılan Çınar’ın doğum günü için kendi evinde beş sene sonunda parti verirken, Çınar’ın yaşadığı Akbaş ailesinin evinde de bu güzel gün için kutlama hazırlıkları yapılmaktadır. Zeynep, Akbaş ailesinde hazırlıkları devam eden Çınar’ın doğum gününe de davetlidir. Zeynep’in evinde yaptığı doğum gününden sonra davetli olduğu Akbaş ailesinin evinde yapılacak olan Çınar’ın doğum gününe katılmak için kapıdan girecekken büyük bir sürpriz yaşar. Ancak bu sürprizden daha büyüğü biraz sonra evin içinde olacaktır.

Evlat Kokusu 6. Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*