Rastgele Yazı

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni İzle

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni İzle

Show tv de sevenleri ile buluşan ve sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel’in gözde isimlerinden olan Solmaz ve Kaan nihayet evlilik yolunda adım atmaya karar verdiler. Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni ve Solmaz Kaan nişan töreninde yaşananlar ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni İzle

Evleneceksen Gel programının gözde çiftlerinden ve bir o kadar da tartışmalı çiftlerinden olan Solmaz ve Kaan evlilik yolunda ilk adımı atmaya karar verdiler. Evleneceksen Gel programında nişan yapmaya hazırlanan Solmaz ile Kaan Nişan Töreni yine olaylı olacak gibi görünüyor

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişanı video

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni İzle

Bir dargın bir barışık ve olaylarla dolu ilişkilerinde nihayet ciddi bir adım atmaya karar veren Solmaz ile Kaan arasında Nişan töreni öncesi ipler yine gerildi.  Evleneceksen Gel programının bugünkü bölümü‘nde Solmaz ve Kaan’ın nişan hazırlıkları üzerine konuşmaları beklenirken Nurullah stüdyoya elinde bir fotoğrafla geldi. Nurullah’ın gösterdiği fotografta Kaan’ın bir kızla samimi görüntüleri yer alıyordu.

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan töreni video

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Nişan Töreni Öncesi Ortalık Karıştı

Stüdyodakiler ve izleyenler ile tabiki Solmaz olayla birlikte şok oldular. Kaan; Resimdeki kızın bir hayranı olduğunu belirtse de bir kaç resim daha ortaya çıkınca Solmaz da çileden çıktı.

Evleneceksen Gel Nurullahın getirdiği resimler

Fotograflardan sonra Kaan ile Solmaz yüzleştiler, sonrasında Güzel’de olaya dahil oldu ve resmlerden başka mesajlaşmalarında olduğunu söyleyince sinirlenen Solmaz, Kaan`ı  sütüdyoda yalnız bıraktı.Programı bu şekilde terk eden Kaan ve solmaz  bir daha sütüdyo ya geri dönmedi..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*