Rastgele Yazı

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı haftanın dizileri arasında belki de en çok merak edilenler arasına girmeyi başardı. Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Yeni Dizi Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölümü ile 1 nisan cumartesi günü ekranlara geldi.

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı

1 Nisan Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünün ardından gözler Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanına çevrildi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray gibi oyuncular yer alıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Yeni Dizi Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölümü ile 1 nisan cumartesi günü ekranlara geldi.

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Yeni Dizi Fazilet Hanım ve Kızları 2. bölümü ile 1 nisan cumartesi günü ekranlara geldi. Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 2. bölüm sonunda Sevinç’in ölümü herkes üzerinde büyük bir şok etkisi yarattı. Yalıda ise, annelerinin ölümüyle ilgili gerçek, kardeşler arasındaki tüm çekişmeleri ayyuka çıkarmıştır. Çocuklarını dizginlemekte zorlanan Hazım ise ailesiyle ilgili çok daha tehlikeli bir sırla yüzleşmek zorundadır. Hazan ise otel odasında çok kötü bir gece geçirdi. Hazan’ın bu kötü gecesi Fazilet Hanımı da derinden etkiledi. Ancak Fazilet Hanım ne olursa olsun arzularından vazgeçmeyeceğini de gösterdi.

Fazilet Hanım ve Kızları 3. Bölüm Fragmanı

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*