Rastgele Yazı

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Fox tv ekranlarında Seda Akgül’ün sunumu ile yepyeni bir program yeni sezonda izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu, Ne Zaman Başlayacak? ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabı haberimizde..

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Fox tv ekranlarında Seda Akgül’ün sunumu ile yepyeni bir program yeni sezonda izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. En son Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur adlı izdivaç programı ile ekranların karşısına geçen Seda Akgül Yuvamız Yıkılmasın Programı ile yeni sezonda Fox tv ekranlarında olacak.

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın konsepti

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu

Seda AKGÜL daha önce ki programı Kısmetse Olur’da gençleri evlilik yolunda hazırlarken şimdi de evlenen ancak anlaşamayıp boşanma aşamasına gelen çiftlere yol gösterecek bir program hazırlayacak. Programın ismi ise Yuvamız Yıkılmasın olacak

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Ne Zaman başlayacak

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Ne Zaman Başlayacak?

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı yaz aylarında reytinglerin düşük olacağı gerekçesi ile 2017-2018 yeni sezonunda Eylül ayında ekranlarda olmayı planlıyor.

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Başvuru Formu

Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamız Yıkılmasın Programı için başvurular henüz başlamadı sevgili takipçiler. Başvurula çok çok büyük ihtimalle Fox tv resmi internet sitesi üzerinden yapılacak..Yuvamız Yıkılmasın Programı Başvuruları ve Başvuru formu yayınlandığından sizlerle bu başlık altından paylaşacağız..

Seda Akgül yeni programı Yuvamız Yıkılmasın

Fox tv Yuvamız Yıkılmasın Programı Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonda bol bol eğlence ve gündüz programları yapmayı hedefleyen ve Ana haberi bile kaldırmayı planlayan Fox Tvde Seda Akgül gündüz programı yapacak.Seda Akgül ise işin danışma boyutunu değil magazin boyutunu öne çıkaracak. Bu durum Türkiye’nin dikkatini çekebilir;

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*