Rastgele Yazı

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Fox tv’nin sevilen yarışma programı Gelin Evi’nde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Gelinlerin birbirleri ile kıyasıya mücadele ettği ve büyük ödülü kazanmak için acımasızca eleştirdiği Gelin Evi yarışmasında bu haftanın 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu? Altınları kim aldı ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz sevgili takipçilerimiz.

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim haftası boyunca yarışmacılar birbirlerinin evlerini ziyaret ettiler ve kendi zevklerine göre döşedikleri evleri ile ilgili eleştirilerde bulundular. Haftanın ilk yarışmacısı Arzu Hanımdı. Arzu Hanımın evine gelen yarışmacılar öncelikle Televizyon ile televizyon sehpasının büyüklük bakımından birbiri ile uyuşmadığı konusunda eleştirilerine başladılar. Gelin Evi yeni bölüm’de; Arzu Hanımın mutfağındaki avizenin de uyumsuz olduğunu düşünen gelinler Arzu’nun mutfaktaki beyaz eşyaları 4.500 tlye aldığını duyunca gelinler kulaklarına inanamadılar Gelinlerimiz bu eleştiriler ile Arzu hanıma 25 puan verdiler.

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Kim Kazandı?

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftasında Neler Oldu?; Sonraki gün gelin hanımlar Seda’nın evine konuk olarak geldiler. Seda’nın özellikle de salonu eleştirilerin odağı oldu diyebiliriz. Salondaki avizenin sarı ışığından tutunda orta sehpanın odayı daralttığına kadar bir çok konuda eleştir alan seda hanım, mutfağı da ne yazıkki arkadaşlarına beğendiremedi..Seda gelinlerimizden 22 puan alabildi.

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Son Hafta Yaşananlar

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim haftasında yaşananlar; Yarışmanın üçüncü günü Ayşegül hanımın evine konuk olduk. Ayşegül hanımın evinde perde ile halıların uyumsuzluğundan, mutfak dolaplarının yetersizliğine , koltuk takımlarının renklerinin uyumsuzluğuna kadar bir çok konuda eleştiride bulunurken Gelinlerimiz bu tarz eleştiriden sonra Ayşenur hanıma 21 Puan verdiler.

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi 23 Ekim – 27 Ekim haftasında haftanın birinci gelinini belirlemek için geçen haftanın birincisi geçen  hafta yarışan Sertap hanım Seda hanıma +3 puan verdiler. Böylelikle  Arzu hanımın 25 puan almış oldu   Birinci olan ve tüm altınları alan iki adet gelinimiz oldu. Birinciliği Seda ile Arzu hanım paylaştılar.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*