Rastgele Yazı

Hangimiz Sevmedik Reyting Kurbanı Oldu Hangimiz Sevmedik Final Yapıyor

Hangimiz Sevmedik Reyting Kurbanı Oldu Hangimiz Sevmedik Final Yapıyor

Hangimiz Sevmedik Reyting Kurbanı Oldu Hangimiz Sevmedik Final Yapıyor Trt 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan romantik komedi Hangimiz Sevmedik reyting kurbanı olan diziler kervanına katıldı gibi gözüküyor. 1 Mayıs 37. bölümü ile 32. sırada yer alırken, dizinin 8 mayıs tarihli 38. bölümü reyting sıralamasında 39. sıraya kadar düştü.

hangimiz sevmedik final

hangimiz sevmedik final

Hangimiz Sevmedik Reyting Kurbanı Oldu Hangimiz Sevmedik Final Yapıyor Daha önce de final kararı alan ancak uygulamaya konulmayan Hangimiz Sevmedik dizisi reyting sıralamasında yayınlanamayacak hale düştü. Hangimiz Sevmedik dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman ise Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Dolunay adlı dizide yer alacağını bu dizi ile anlaştığını duyurunca Hangimiz Sevmedik adlı romantik komedi dizisinin final yapacağı neredeyse kesinleşti gibi.

hangimiz sevmedik bitiyor mu

hangimiz sevmedik bitiyor mu

Hangimiz Sevmedik adlı romantik komedi dizisinin Trt 1 ekranlarında yer alması dizinin final kararını geciktiren nedenlerden bir tanesi. Zira bu kadar düşük reytinglerle özel televizyonda ekranlara gelse idi dizi çoktan final kararı almış olacaktı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*