Rastgele Yazı

Hayat Bazen Tatlıdır 24. Yeni Bölümde Hayat ve Cerrah Barışacak Mı?

Hayat Bazen Tatlıdır 24. Yeni Bölümde Hayat ve Cerrah Barışacak Mı?

Star Tv ekranlarında hayranları ile buluşan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi heyecan dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Hayat Bazen Tatlıdır 24. Yeni Bölümde Hayat ve Cerrah Barışacak Mı? Sevilen dizinin en çok merak edilen konuları arasında geliyor. Cerrah yayınlanan son bölümde de Hayat’a kendini ifade edemediği gibi aksine Hayat, Cerrah’a daha büyük bir öfke duymaya başladı.

hayat bazen tatlıdır hayat

hayat bazen tatlıdır hayat

Hayat Bazen Tatlıdır 24. Yeni Bölümde Hayat ve Cerrah Barışacak Mı? Oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Anıl Tetik, Sevda Erginci, Gamze Topuz gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin 9 Nisan 2017 Pazar akşamı ekrana gelecek yeni bölüm fragmanı heyecan ve merak ile bekleniyor. Hayat Bazen Tatlıdır 24. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlandı.

hayat bazen tatlıdır cerrah

hayat bazen tatlıdır cerrah

Tamer’in hayata geçirmek istediği plan için düğmeye basar ve planı işlemeye başlar. Cerrah ise Hayat’a kendini bir süre daha affettiremeyecek gibi duruyor. Cerrah, kendini ve gerçekleri bir türlü Hayat’a anlatamamıştır. Koray ise abisinin verdiği tavsiyeler üzerine Sevda’yı romantizme boğar. Gözde ve Burak ise ayrılığa daha fazla dayanamazlar ve yeniden birlikte olmaya karar verirler. Gizemli hırsız ise gizemini koruyamamış ve Bariyer ve Emoji Emel onun kim olduğunu öğrenmiştir.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*