Rastgele Yazı

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı?

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı?

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı? Star Tv ekranlarında 19 mart pazar akşamları yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 21. bölümü ile ekranlara geldi. Hayat Bazen Tatlıdır 21. bölümde Cerrah ile evlilik masasına oturan Hayat son anda Gözde’den aldığı bir haberle adeta yıkıldı ve nikah masasını terk etti. Dizinin ardından ise Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı? Star Tv ekranlarının pazar neşesi haline gelen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin bu haftaki bölümünde Cerrah ile nikah masasına oturan Hayat son anda aldığı bir haberle yıkıldı. Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Gözde’nin vermek zorunda olduğu bu haber karşısında şok yaşayan Hayat hoca Cerrah ile evlenmekten vazgeçti. Cerrah‘a karşı düşünceleri ise epey değişti. Cerrah’ı bundan sonra zor affedecek gibi görünen Hayat bir yandan yaşadığı şoku atlatmaya çalışırken bir yandan da öğrencilerine karşı sorumluluklarını yerine getirmeye çalışıyor.

Hayat Bazen Tatlıdır hayat

Hayat Bazen Tatlıdır hayat

Cerrah ise yaşananlardan kardeşi Koray olduğunu düşünmektedir. Büyük bir kızgınlıkla Koray’ın neden böyle yaptığını ve bundan sonra kardeşi olamayacağını haykırırken Koray’ın ben yapmadım cevabı karşısında derin bir düşünceye daldı. Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı? Olaydan bir tek Koray’ın haberi olduğunu düşünen Cerrah bir başka kişinin daha olayı bildiğini ancak bu kişinin kim olduğunu sorgulamaya başladı.

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah

Cerrah, Hayat ile umutsuz bir şekilde konuşmaya çalıştı ancak Hayat’ın ona verdiği cevaplar karşısında çaresizlikten ne yapacağını bilemedi.  Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah ile Hayat Barışacak Mı? Hayat yaşanan olaylar sonrasında son derece haklıydı ve Cerrah bu duruma müdehale edemeyeceğinin farkındaydı. Tam Cerrah ile Hayat’ın ilişkisi bundan sonra bitti dersen Cerrah son bir hamle yaparak Hayat’ı şok etti.

Bakalım Hayat Bazen Tatlıdır 22. yeni bölümünde Cerrah kendisini Hayat’a affettirip yeniden nikah masasına oturtabilecek mi? Hepsi ve daha fazlasını Hayat Bazen Tatlıdır’ın 26 Mart Pazar akşamı yayınlanacak olan 22. yeni bölümünde bulacağız.

Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*