Rastgele Yazı

Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer ve Kerim Yüzleşmesi

Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer ve Kerim Yüzleşmesi

Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer ve Kerim Yüzleşmesi. Hayat Şarkısı 48. bölümü ile 2 nisan pazar günü Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Hayat Şarkısı yayınlanan son bölümünde Hazer, kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Kerim ile yüzleşti. Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanı ise dizinin yayınlanan son bölümünün ardından aranır oldu.

hayat-sarkisi-yeni-fragmani

hayat-sarkisi-yeni-fragmani

Hayat Şarkısı 49. Bölümde Hazer ve Kerim Yüzleşmesi Kanal D ekranlarının sürekli dizilerinden Hayat Şarkısı 2 nisan pazar akşamı 48. son bölümü ile ekranlara geldi. Hazer için kardeşinin ölümünden sorumlu olduğunu düşündüğü Kerim ile yüzleşme vakti gelmiştir. Hazer, Kerim ile yüzleşir ancak hiç beklemediği olaylarla karşı karşıya kalır.

Hayat-Şarkısı-Hazer-Pamir-Pekin

Hayat-Şarkısı-Hazer-Pamir-Pekin

Bayram Cevher ise hayattan yorulmuş ve kendini sakin bir köşeye atıp olayları düşünme niyetindedir. Kendini dinlemek için ortalıklardan kaybolur. Hülya ve Kerim ise artık ayrı evdedirler. Kendi evlerinde mutlu ve huzurlu bir hayat arayışına giren Hülya ve Kerim bir yandan kendi hayatlarını düzene sokmaya çalışırken bir yandan da aile içinde çıkan sorunlarla baş etmek zorunda kalırlar.

hayat-şarkısı-kerim

hayat-şarkısı-kerim

Süheyla Cevher ise oğlu Hüseyin’den Bayram Cevher’in nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Süheyla, kocası Bayram Cevher’in yerini öğrendikten sonra hemen onun yanına gitmeye karar verir fakat bu arada herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir.

HAYAT ŞARKISI 49. BÖLÜM FRAGMANI

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*