Rastgele Yazı

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor!!! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor!!! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve izleyenler tarafından aslında oldukça beğenilen dizi Hayat Şarkısı’ndan final kararı geldi. 2 Sezondur yayında olan Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor!!! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor!!! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

2 Sezondur yayın hayatına devam eden ve aslında izleyenler tarafından büyük ilgi ile takip edilen Hayat Şarkısı dizisi de televizyonun tozlu sayfaları arasına girmeye hazırlanıyor. Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor? işte Detaylar;

Hayat Şarkısı Dizisi Final tarihi belli oldu

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapacak – Hayat Şarkısı Dizisi Neden Final Yapıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 2 sezondur yayında kalmayı başaran Hayat Şarkısı dizisi’nin final kararı , tahmin edeceğiniz gibi reytingler değil sevgili takipçiler. Tamamen Kanal D’nin beceriksizliğinden kaynaklanıyor aslında.. Kanal D yönetiminin Hayat Şarkısı dizisi‘nin yerine Kara Yazı dizisini alması ile Hayat Şarkısı dizisi 21 marttan sonra sadece 2 hafta pazar yayınlandı ancak Hayat Şarkısı tekrar salıya döndüğünde 4.5 olan reyitngler 3.3’e düşmüştü

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor

Hayat Şarkısı Dizisi Neden Final Yapıyor?

Kara yazı gibi saçma sapan bir diziyi Hayat Şarkısı’nın yerine koyan Kanal D, güzelim dizinin de katili oldu böylelikle. Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları her ne kadar diziyi toparlamaya ve eski günlerine döndürmeye çalışsa da izleyiciler bir kere diziden koptu ve bir daha arkalarına bakmadılar maalesef..

Hayat Şarkısı Dizisi Neden Final Yapıyor

Hayat Şarkısı Dizisi Final Tarihi Ne Zaman?

Hayat Şarkısı  dizisi kesin olarak 57. bölümü ile 6 haziran 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek. Hayat Şarkısı dizisi reytinglerine bakıldığında yeni sezon onayı alması oldukça zor gibi görünüyor sevgili takipçiler..

Hayat Şarkısı Dizisi Final Yapıyor!!! Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor?

Hayat Şarkısı  dizisi kesin olarak 57. bölümü ile 6 haziran 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek ve yeni bölümü yayınlanmayacak..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*