Rastgele Yazı

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek – Hazal Ne Zaman Gelecek?

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek – Hazal Ne Zaman Gelecek?

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen evlilik programı Kısmetese Olur’da yeni gelişmeler yaşanıyor. Sosyal medyada yayılan son söylentilere göre Hazal Atabek Kısmetse Olur evine geri dönecek iddiası gündeme bomba gibi düştü.. Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek mi – Hazal Atabek Ne Zaman Gelecek?

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek – Hazal Ne Zaman Gelecek?

Kısmetse Olur evinin geçen sezon yayınlanan bölümlerinde Emre Ubeyli ile olan birlikteliği ile gündeme gelen Hazal Atabek Kısmetse Olur evine geri döneceği iddiaları izleyenleri şimdiden heyecanlandırdı. Emre Ubeyli geçtiğimiz sezon finalinden evden Hazal ile ayrılmıştı. Sözlenen çiftin ayrılık haberi ise Aralık ayında geldi. Anlaşarak ayrıldıklarını açıklayan çift sosyal medya hesaplarından da takipten çıktılar.

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek 2017

Hazal Atabek Ne Zaman Gelecek?

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek – Hazal Ne Zaman Gelecek? Ubeyli sezon başında evde yer alınca izleyiciler şok olmuştu. Şokun üstüne yenisi ise Hazal’dan geliyor. Çünkü Hazal önümüzdeki hafta Kısmetse Olur evine giriş yapacak! Şimdilik Hazal Atabek’in Kısmetse Olura ne zaman katılacağının tarihi kesin belli değil. Ancak önümüzdeki hafta içinde Hazal Atabek programa dahil olacak..

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek

Emre Ubeyli ve Hazal Atabek Aslında Evli

Kısmetse Olur programının aslında senaryodan ibaret olduğunu ve yaşananların çok önceden planlandığını bir çok kereler medyadan takip etmişsinizdir. Aslında Emre Ubeyli ile Hazal Atabek’in evli olduğunu ve hiç ayrılmadıklarını, Emre Ubeyli’nin programa katılırken insanları ayrı olduklarına inandırmak için Hazal Atabeki sosyal medya hesabından takipten çıktığını ancak parmağındaki yüzüğü çıkarmayı unuttuğunu ve daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantıdan resimlerle kanıtlı bir şekilde ulaşabilirsiniz

Hazal Atabek Kısmetse Olura Geri Dönecek – Hazal Ne Zaman Gelecek?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*