Rastgele Yazı

Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Katılırım

Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Katılırım

Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Katılırım Herkes Kazanır yarışması ne zaman başlayacak? Herkes Kazanır yarışması hangi kanalda yayınlanacak? Herkes Kazanır yarışması ne zaman başlayacak? Bu yazımızda tüm bu soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Kim Milyoner Olmak İster, Altın Petek vb. yarışmalara benzeyen ancak bu yarışmalardan bir yönü ile bu tür yarışmalara apayrı bir boyut kazandıracak olan Herkes Kazanır yarışması çok yakında Show Tv ekranlarında boy gösterecek.

herkes kazanır katılım formu

herkes kazanır katılım formu

Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Katılırım Herkes Kazanır yarışması ne zaman başlayacak? En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Herkes Kazanır’ın ne zaman ekranlara geleceği. Ancak malesef bu sorunun cevabı henüz net değil.

Herkes Kazanır yarışması nasıl olacak ? Herkes Kazanır yarışmasında 5 ayrı yarışmacı kıyasıya yarışacak. İçlerinden en çok puanı alan birinci ve ikinci yarışması yeniden kendi aralarında yarışacak ve bundan sonraki puanları paraya çevirecekler. Herkes Kazanır Yarışmasına Nasıl Katılırım Herkes Kazanır yarışmasında Mobil uygulamasını indirerek izleyiciler de ekran başında bir yandan yarışmayı izlerken bir yandan da bu uygulama sayesinde sorulara doğru cevap vererek 250.000,00 TL’ye kadar para kazanma şansı bulacaklar.

HERKES KAZANIR KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

HERKES KAZANIR MOBİL UYGULAMA İNDİRME VE AÇIKLAMASI

Herkes Kazanır yarışmasının Mobil Uygulaması Play Store, Apple Store ve Samsung Store mağazalarında yer almaktadır.

Puan Kazanım ve buna bağlı olarak Para Dağıtımı şu şekilde olacaktır.

Yarışma sitede ve mobil uygulamada önceden ilan edilen tarih ve saatlerde Show Tv ekranlarında yayınlanacaktır.

Yarışmaya sadece Herkes Kazanır programı canlı olarak yayınlanırken katılınabilinecektir.

Yarışmaya katılmak için Herkes kazanır mobil uygulamasının yarışma saatinden önce açılması ve giriş yapılması gerekmektedir. Puan dağılımı her yarışma öncesinde duyurulacaktır. Yarışma toplam 10 sorudan oluşacaktır. 9 Saniye olan cevap verme süresi içinde soruya cevap verilecektir. Eğer yanlış cevap verilirse yarışmacı elenecek ve kalan yarışmacılar devam edecektir. Yanlış sayısı artıkça yarışmaya dahil olan yarışmacı sayısı azalacağından puanlar her soru sonunda artarak devam edecektir. Yanlış cevap veren yarışmacı isterse ilerleyen sorulara cevap verebilecek ancak yanlış cevaptan sonra vereceği doğru cevaplar için puan kazanamayacaktır. Yanlış verilen cevaplar ise önceden kazanılmış puanların silinmesine sebep olmayacaktır.

Herkes Kazanır Tanıtım Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*