Rastgele Yazı

İçerde 29. Bölümde Kebapçı Celal Ölüyor Mu?

İçerde 29. Bölümde Kebapçı Celal Ölüyor Mu?

İçerde 29. Bölümde Kebapçı Celal Ölüyor Mu? Show Tv ekranlarında 3 nisan pazartesi günü ekranlara gelen ve gerilimin bir an bile durmadığı içerde dizisinin 28. bölümü ekranlara geldi. Heyecan ve aksiyonun eksik olmadığı İçerde dizisinde heyecan devam ediyor. İçerde 29. bölüm fragmanı kısa bir süresi yayınlandı.

içerde 29. bölüm fragmanı

İçerde 29. Bölümde Kebapçı Celal Ölüyor Mu? Show Tv ekranlarında pazartesi günleri ekrana gelen ve ilgiyle izlenen İçerde 29. Bölümde Kebapçı Celal Ölüyor Mu? İçerde dizisinin son bölümünün ardından kısa fragmanında Kebapçı Celal’in vurularak hastaneye kaldırıldığı görülüyor. İçerde dizisi izleyicilerinin aklına hemen Kebapçı Celal ölüyor mu diye bir soru geliyor.

içerde 29. bölüm fragmanı1

içerde 29. bölüm fragmanı1

Füsun, Kudret’i ikna ederek Mustafa ve Melek’i kurtarmaya çalışıyor. Mustafa’nın öldüğü düşüncesiyle Celal, Kudret’i ve tüm adamlarının öldürmek için çoktan planlarını işleme koymuştur. Füsun ise bu tehlikelerden habersiz bir haldedir. Çocuklarını kaçırmasından dolayı Mustafa’ya öfke ve kin kusan Celal, Mustafa’yı ortadan kaldırmadan rahat edemeyeceğinin farkındadır.

İÇERDE 29. BÖLÜM FRAGMANI

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*