Rastgele Yazı

İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!!

İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!!

Show tv nin iddialı yapımlarından olan ve kısa sürede izleyenler taraafından oldukça beğenilen ve her bölümü merakla bekelenen dizisi İçerde’nin final bölümü ile ilgili şok eden detaylar geldi.  İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!! işte detaylar;

İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!!

Show tv nin iddialı yapımlarından olan ve kısa sürede izleyenler taraafından oldukça beğenilen ve her bölümü merakla bekelenen dizisi İçerde’nin final bölümü ile ilgili şok eden detaylar sosyal medyada hızla yayılmaya ve dilden dile dolaşmaya başladı.İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!!

İçerde Dizisi Final Bölümü Mert Ölecek mi?

Reytinglerde gösterdiği performans ile sevilen yapımlar arasına girdi. Dizinin 39. Bölümde final yapacağı daha önceden duyurulmuştu. İçerde dizisi hızla final bölümü olan 39.bölüme doğru ilerledikçe olaylarda bi hayli hızlı gelişiyor doğal olarak.

içerde Dizisi Final Bölümü 39.bölüm- Mert Ölecek mi

İçerde Dizisi Final Bölümü 39.Bölüm Mert Ölecek mi?

Hayatımızın artık vazgeçilmezlerinden olan sosyal medya dizilerin yeni bölümlerini de takip etmemizi ve yeni tüyolar almamızı da kolaylaştırıyor hali ile. Sosyal medyada yer alan son haberlere göre  Mert dizinin final sahnesinde ölecek. Peki bu nasıl olacak? Mert nasıl ölecek? Birisi mi vuracak? Kim vuracak? İşte  İçerde dizisinin final sahnelerine ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz..

içerde Dizisi Final Bölümü Mert Ölecek mi

İçerde Dizisi’nde Büyük Şok Final Bölümü’nde Mert Ölecek mi?!!!

Bildiğiniz üzere İçerde dizisinde Sarp’ın hayattaki tek gayesi hiç tanımadığı fakat varlığından haberdar olduğu kardeşi Umutu bulmak. Bu uğurda çok çaba sarf ediyor. Sarp kardeşi Umut’u bulmak için kendini yıpratmış yeri gelmiş operasyonu tehlikeye atmıştır. Sarp için Umut’u bulmak çok önemlidir

İçerde Dizisi Final Bölümü 39.Bölüm Mert Öldü mü? Kİm Vurdu?Senaryo gereği Sarp ve Mert gerçekleri öğrenecekler ancak buluşmak için çok geç kalmış oalcaklar. Belki son bir bakış onlar için hasret gidermek gibi olcak ve Mert vurulacak ölecek. Sarp ise uzun yıllar arayıpta kavuuştuğu kardeşiyle hasret gideremeden onu toprağa verecek.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*