Rastgele Yazı

İçerde Yeni Bölüm Mustafa Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

İçerde Yeni Bölüm Mustafa Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

Show tv ekranlarının reytinglere ambargo koyan dizisi İçerde’nin yeni bölümü’nde yine izleyenleri ekran başına kilitleyecek olaylar yaşanacak. İçerde dizisi’nin sevilen karakterlerinden olan Mustafa Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu? İşte Detaylar;

İçerde Yeni Bölüm Mustafa Öldü Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

Show tv ekranlarının reytinglere ambargo koyan dizisi İçerde’nin yeni bölümü’nde Kudret ile Celal arasındaki intikam yarışı hız kesmeden devam ediyor. Kudret ile Celal arasındaki bitmek bilmeyen hesaplaşma Kudret’in, Celal’in küçük oğlu Mustafa’yı kaçırması ile daha da alevleniyor. Peki bu hesaplaşmalar neticesinde İçerde Yeni Bölüm Mustafa Ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

İçerde Yeni Bölüm Mustafa Öldü Mü? 

İçerde Yeni Bölüm Tüyoları Kudret’in Celal’i arayarak bir tercih yapmasını istemesi üzerine hareketli dakikalar yaşanacak. Celal’in elinden bir şey gelmemesi ve Kudret’in intikam ateşi ile yanması bu hafta yayınlanacak olan bölümde izleyiciyi ekranları başına kilitleyecek nitelikte olacak.

İçerde Yeni Bölüm Mustafa Öldü (İlber Uygar Kaboğlu) Mü? Diziden Ayrılıyor mu?

İçerde dizisi’nin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa karakterine hayat veren İlber Uygar Kabaoğlu öldürülerek diziden ayrılacak.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*