Rastgele Yazı

İkizler Memo Can Dizisi Konusu ve Oyuncuları Kimler?

İkizler Memo Can Dizisi Konusu ve Oyuncuları Kimler?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan yepyeni komdedi dizisi İkizler Memo Can Dizisi’nin konusu ve oyuncuları son dönemde internette en çok aranan konuşardan birisi oldu sevgili dizi severler. Başrolünde küçük yıldız Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı İkizler Memo Can Dizisi Konusu nedir? Oyuncuları Kimler? ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirisniz..

İkizler Memo Can Dizisi Konusu

Emir Berke Zincidi’nin aldığı İkizler Memocan Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Televizyon dizilerinin taze kanı İkizler Memocan yorumları nasıl, dizi iyi mi kötü mü?Başrolünde küçük yıldız Emir Berke Zincidi’nin yer aldığı İkizler Memo Can Dizisi Konusu ile ilgili sizleri biraz bilgilendirelim;
Küçük yaşta ailesinin parçalanması sonucu Birbirinden habersiz ve ayrı düşen ikiz kardeşlerin hayatının ele alındığı İkizler Memo Can Dizisisinde Emre Berke Zincidi dizide ikiz rolünde. Bir kardeşin adı Memo Caneri, diğerinin ismi ise Can Alkanlar..

Farklı ailelerde ve sosyal statülerde yetişen ikizlerin hayatlarında da büyük farklılıklar göze çarpıyor..Memo CaneriCan’ın ikizi, 12 yaşında, çok zeki ve akıllı bir çocuk. İşlediği vukuatlardan dolayı bütün mahallenin dilinde. Onlar için tam bir baş belası olarak karşımıza çıkıyor..

Can AlkanlarMemo’nun ikizi, 12 yaşında, çok zeki ve akıllı bir çocuk. Derslerinde çok başarılı, okulunun en iyisi. Tabi bunda aldığı özel derslerin, dadıların, etrafında pervane olan hizmetlilerin etkisi de büyük. Son derece saygılı, terbiyeli bir çocuk.

İkizler Memo Can Dizisi Oyuncuları

Projede yer alacak isimlerse şöyle; Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*