Rastgele Yazı

İsimsizler Yeni Bölümde Murat Ölecek Mi?

İsimsizler Yeni Bölümde Murat Ölecek Mi?

İsimsizler Yeni Bölümde Murat Ölecek Mi? Kanal D ekranlarının yeni dizisi İsimsizler yayın hayatına 27 mart pazartesi günü 2. bölümü ile devam etti. İsimsizler dizisine ilgi büyük oldu. İsimsizler son bölümde konu olan ilçe Virankaya’ya yapılan terör saldırısı saldırısı büyük bir başarı ile püskürtüldü.

isimsizler

İsimsizler Yeni Bölümde Murat Ölecek Mi?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İsimsizler son bölümde Murat ve Kürşad istihbarat peşinde koştular. Bu arada 1. bölümde hastaneden kaçmayı başaran Berfin adlı terörist ile grubunun saldırısına uğrayan Murat’ın polis olduğunu da anladılar. İsimsizler Yeni Bölümde Murat Ölecek Mi? Berfin adlı terörist Murat’ın peşine düşerek onu bulur ve silahını Murat’ın ensesine dayar. Murat dizinin ilk bölümlerinde hemen diziden ayrılacak mı? Murat İsimsizler dizisinin yeni bölümünde ölecek mi? büyük bir merak konusu. Hepsi ve daha fazlası 3 nisan pazartesi günü kanal d ekranlarında olacak.

İSİMSİZLER 3. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile izleyenlerden tam not alan İsimsizler Dizisi’nin 2.bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde neler olacak.  3 Nisan 2017 tarihinde yayınlanacak olan İsimsizler Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Özeti yazımız ile sizlerle birlikteyiz.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile izleyenlerden tam not alan İsimsizler Dizisi’nin 2.bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dizisi İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde neler olacak.  3 Nisan 2017 tarihinde yayınlanacak olan İsimsizler Dizisi 2.Bölüm Fragmanı Özeti’nde Kaymakam Fatih Keskini hangi gelişmeler bekliyor? İşte detaylar;

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı

 

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti’nde ; Genç ve idealist bir kaymakam olan Fatih Keskin’in devletin menfaati için göze alamayacağı tehlike yoktur. İş hayatı başarılarla dolu olan Kaymakam Fatih Keskin yeni görev yerine giderken Güneydoğu’nun bir ilçesinin kaymakamı olan Orhan Yağız hain bir saldırı sonrası şehit Düşer. İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı ve Özeti bu haber genç idealist Fatih Keskin’in tüm kaderini değiştirir. ailesinin tüm ikna çabasına rağmen kararından vazgeçmeyen Fatik keskin şehit kaymakamın yerine Virankaya’ya gönüllü olarak kaymakam tayin edilir.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı özeti 3 nisan 2017

İsimsizler 2.Bölümde Neler Olacak (3 Nisan 2017)

İsimsizler 2.Bölümde Neler Olacak? Kaymakam Fatih Keskin yeni görev yeri olan Virankaya’da eski kaymakamı şehit eden hainleri yakalamak ve onların bağlantılarını çözebilmek için insan üstü bir mücadele verecektir. İsimsizler 2.Bölüm Tüyoları Bu amacına ulaşmak için Özel Harekat Polislerinden oluşan eğitimli ve seçkin bir ekip kurar.. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir.

isimsizler-2-bolum-tüyoları yeni bölümde neler olacak

İsimsizler 2.Bölüm Tüyoları, Yeni Bölümde Neler Olacak?

İsimsizler 2.Bölüm Tüyoları’nda Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken, terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Videosu

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*