Rastgele Yazı

İstanbullu Gelin 3. Bölümde Esma Sultan Neler Yapacak?

İstanbullu Gelin 3. Bölümde Esma Sultan Neler Yapacak?

İstanbullu Gelin 3. Bölümde Esma Sultan Neler Yapacak?

Faruk ve Süreyya’nın evlilik haberi, Boran Konağı’nda fırtınalar kopartır. istanbullu gelin Esma Sultan hiç böyle bir şey beklemiyordu ancak duyunca da paniğe kapılmadı. İstanbullu Gelin 2. bölümü izleyicisi ile buluştu. istanbullu gelin 3. bölüm tüyoları Süreyya’nın peşini bırakmayan Faruk sonunda istediğini kavuştu ve Süreyya ile nikah kıydılar.

İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin

Faruk ve Süreyya’nın evlilik haberi, Boran Konağı’nda fırtınalar kopartır. istanbullu gelin 3. bölüm fragmanı Esma Sultan hiç böyle bir şey beklemiyordu ancak duyunca da paniğe kapılmadı. İstanbullu Gelin 2. bölümü izleyicisi ile buluştu. istanbullu gelin 3. bölüm tüyoları Süreyya’nın peşini bırakmayan Faruk sonunda istediğini kavuştu ve Süreyya ile nikah kıydılar.

İstanbullu Gelin 3. Bölümde Esma Sultan Neler Yapacak? Faruk Annesi Esma’ya söylemese de Esma olayı duymuş ve çoktan küplere binmiştir. Süreyya ve Esma Sultan’ın ilk karşılaşması daha nice olayların yaşanacağına da bir nevi kanıttır. Beklenmeyen ise Süreyya’nın tepkisi idi. Kendine güvenen Süreyya Esma Sultan’a burada herşey senin istediğin gibi olmayacak diyebildi.

Esma Sultan’ın ise şimdilik Süreyya hiçbir şekilde kabul etmeyeceği, Faruk’un ise Süreyya’dan vazgeçmeyeceği bellidir. İstanbullu Gelin’in 3. Bölümünde neler olacak hep birlikte bakacağız.

İstanbullu Gelin 3. Bölüm Fragmanı


istanbullu gelin 3. bölüm fragmanı, istanbullu gelin 3. bölüm tüyoları, istanbullu gelin, istanbullu gelin yeni bölüm

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*