Rastgele Yazı

İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Süreyya Konaktan Gidecek Mi? Süreyya’ı Esma Sultan iyiden iyiye zorlamaya başladı. İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü? Star Tv ekranlarının yeni dizisi İstanbul’lu Gelin heyecan dolu bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. İstanbul’lu Gelin dizisinin 147 mart cuma günü yayınlanan 3. yeni bölümünde Süreyya’nın eski sevgilisi ortalığı karıştırıyor.

İstanbul'lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

Star Tv ekranlarının yeni dizisi İstanbul’lu Gelin heyecan dolu bölümleri ile ekranlarda yerini almaya devam ediyor. İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü? İstanbul’lu Gelin dizisinin 17 mart cuma günü yayınlanan 3. yeni bölümünde Süreyya’nın eski sevgilisi ortalığı karıştırıyor. İstanbul’lu Gelin‘de bu hafta Esma Sultan Süreyya’yı istemediğini ve aileye yakışmadığını her fırsatta dile getiriyor. Fikret yıllardır aşık olduğu İpek ile evlenme heyecanı yaşarken Esma Sultan bütün Bursa’yı asıl gelininin İpek olduğunu haykırırcasına ayağa kaldırıyor. Her fırsatta İpek’in asıl gelin olacağını onu çok sevdiğini Süreyya’ya inceden inceden anlatan Esma Sultan sonunda Süreyya’ya diz çöktürüp ağlatıyor.

İstanbul'lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

İstanbul’lu Gelin 4. Bölümde Düğünde Kim Öldü?

Süreyya ise asıl gücünü Faruk‘tan aldığını ve kolay kolay pes etmeyeceğini her fırsatta belli ediyor. Gelin kaynana didişmelerine devam ederken bir yandan da düğün başlıyor. Esma Sultan sahte gülücükler saçarken Fikret hayatının aşkına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Herkes düğün’e konsantre olmuşken Süreyya’nın eski kara belası ortaya çıkıyor. Süreyya’yı öldürme niyetiyle gelen kara bela onu çok sevdiğini ve öldürmeye kıyamadığını söylüyor. Bir el ateş ediyor ancak kimin öldüğü belli değil. İstanbullu Gelin 4. bölümünden anladığımız kadarı ile de Süreyya’ya herhangi birşey olmuyor. İstanbullu Gelin’de Fikret yaralanmış olabilir.

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Yeni Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*