Rastgele Yazı

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek?

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek?

Tv8 ekranlarının bir diğer sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş depremi ile sallanıyor. İşte Benim Stilim yarışmasının 7 sezondur jüri koltuğunda oturan Nurella (Nur Yerlitaş) Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek? Merak ettiğiniz soruların cevabı yazımızın devamında…

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek?

Tv8 ekranlarının bir diğer sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş depremi ile sallanıyor. İşte Benim Stili yarışmasının 7 sezondur jüri koltuğunda oturan Nurella (Nur Yerlitaş) Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek? konusunda sizleri biraz bilgilendirelim istedik.

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş (nurella) dönecek mi

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş (Nurella) Geri Dönecek mi?

İşte Benim Stili yarışmasının 7 sezondur jüri koltuğunda oturan Nurella (Nur Yerlitaş) ile ilgili İvana Sert ile yaptığı kavga sonrasında programdan ayrıldığı medyada dolaşan haberler arasında idi. Renkli Sayfalar programına telefonla canlı bağlanan Nur Yerlitaş meraka edilen soruları cevapladı.

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Geri Dönecek mi

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş Geri Dönecek mi? Yerine Kim Gelecek?

Renkli Sayfalar programına telefonla canlı bağlanan Nur Yerlitaş yaptığı açıklamada; Programa tekrar dönmeme kararı aldığını söyledi ve İvana ile herhangi problemi olmadığını, ayrılma nedeninin ise 7 sezondur jüri koltuğunda oturduğunu ve artık yorulduğunu, dinlenmeye ihtiyacını olduğunu söyledi

İşte Benim Stilim Nurellanın Yerine Kim Gelecek

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş’ın Yerine Kim Gelecek?

Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz’ın jüriliğine devam ettiği İşte Benim Stilim de Nur Yerlitaş’ın yerine Murat Başoğlu artık jüri koltuğuna oturacak.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*