Rastgele Yazı

Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde Alihan Kurtulacak Mı?

Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde Alihan Kurtulacak Mı?

Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde Alihan Kurtulacak Mı? Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kalbimdeki Deniz bu hafta 21. bölümü ile 18 martta ekranlara geldi. Kalbimdeki Deniz dizisinin yayınlanan 21. son bölümünün ardından 25 Martta yayınlanacak olan 22. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm

Kalbimdeki Deniz dizisinin 21. bölümü 18 martta izleyicisi ile buluşurken dizinin 25 martta yayınlanacak olan 22. bölüm fragmanı da dizi bitiminin ardından ekranlara geldi. Kalbimdeki Deniz 22. bölümde en çok merak edilen konular arasında ise Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde Alihan Kurtulacak Mı? sorusunun yanıtı olacak. Hapse düşen Alihan oradan çıkabilecek mi?

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm

Mirat, Alihan’la buluşmak için ona tarif edilen yere gider ve beklemeye başlar. Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde Alihan Kurtulacak Mı?  Uzunca bir süre bekler ancak gelen giden olmayınca geri dönmeye karar verir. Bu esnada ise Emin’in bir cinayete kurban gittiğini öğrenir öğrenmez karakola bilgi almak için giden Mirat orada beklemediği bir anda cinayet zanlısı olarak tutuklanır.

Diyar ise Annesi ve kuzeniyle uzun bir aradan sonra kavuşup hasret gidermenin mutluluğu içindedir. Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm Tam bu sırada ise Mirat’ın Aşçı Emin cinayeti yüzünden cinayet zanlısı olarak Mirat’ın tutuklandığını öğrenir. Mirat için ifade verir ve onun özgür kalmasını sağlar. Kalbimdeki Deniz 22. Bölümde neler olacak? Mirat ise zaten ilgi duyduğu Deniz sayesinde özgürlüğüne kavuşmuş olmanın sevinci ile Deniz’e olan ilgisini belli etmek ister ancak Deniz buna müsade etmez.

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm alihan

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm alihan

Şebnem ile konuşan ve aralarındaki ilişkiye bir şans daha vermek isteyen Alihan ise nikah öncesi Deniz ve çocuklarla bir defa yüzleşip olayı anlatmaya karar verir ve Şebnem ile vedalaşır. İstanbul’da Deniz ve çocuklarla konuşmaya giden Alihan ise hiç beklemediği bir anda kendini hapiste bulur.

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz Önceki Bölüm Özetleri :

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak?

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’aNe Olacak? Fox Tv ekranlarının Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan bitmiyor. Tipik bir öyküsü olan Diyar evlenmek istemeyerek İstanbul’a kaçmış ve yaşamını şimdiye kadar Ailesi ve aşiretinden uzak tutmuştur.

Kalbimdeki Deniz Diyar

Kalbimdeki Deniz Diyar

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak? Ancak 11 Mart Cumartesi 20. bölümü ile ekranlara gelen Kalbimdeki Deniz dizisinin 20. bölümünde Diyar, Amcasının kızı Elvan ve annesinin İstanbul’a geldiğini öğrenince buluşmak ister. Elvan ve Diyar‘ın annesi ise takip edildiklerinden habersiz heyecanla Diyar’la buluşmak için beklemektedirler.

Kalbimdeki Deniz Elvan

Kalbimdeki Deniz Elvan

Diyar ve Elvan’ın özellikle de Elvan’ın bu dikkatsizliği sonucunda Diyar onca yıl kaçmasına rağmen ailesi tarafından yakalanır. Aşiretinin de aradığını bildiğimiz Diyar’ın bu durumu Diyar Kalbimdeki Deniz dizisinden ayrılacak mı? Diyar ölecek mi? sorularını da beraberinde getirdi.

Kalbimdeki Deniz 20. Bölüm Fragmanı Videosu

kalbimdeki deniz diyar ölecek mi, kalbilmdeki deniz diyar nasıl kurtulacak, kalbimdeki deniz 21. bölümde neler olacak, kalbimdeki deniz 11 mart özeti

Sizce

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*