Rastgele Yazı

Kalbimdeki Deniz 24. Bölümde Mirat Ölecek Mi?

Kalbimdeki Deniz 24. Bölümde Mirat Ölecek Mi?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz bu hafta 23. bölümü ile cumartesi günü ekranlara geldi. Artun yine Deniz’i elde etmenin peşinde Artun Deniz’e bir adım daha yaklaşmanın yolunun Mirat’ı ortadan kaldırmak olduğunun farkında. Artun, Mirat’ı ortadan kaldırmak için yeni planlar yapmış ve bunları da uygulamaya koymaya başlamıştır. Mirat yeni bölümde ölüm yaşam arasında gidip gelecektir.

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm mirat ve deniz

Hülya olayların ne kadarından haberi olduğunu bilmediği Deniz hakkında düşünüp dururken son anda gelen bir haberle paçasını tekrar kurtarmayı başarmış ve derin bir nefes almıştır. Hülya bu arada boş durmayıp Mirat’ın güvenini yeniden kazanmak için uğraş vermektedir. Bunun için yaptığı iş ise Mirat ve Artun’un karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm

Kalbimdeki Deniz 24. Bölüm

Artun’un, Deniz’e ilgisini açık açık beyan etmesi Mirat’ı iyiden iyiye rahatsız etmeye başlamıştır. Hülya ise son anda Deniz’den paçasını kurtarmanın rahatlığı içindeyken Nejat’tan aldığı haberle kaza yapar. Bu esnada Deniz ve Mirat bir araya gelmiş ve aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlamıştır. Turgut’un birdenbire ortaya çıkması ve Ferhat ile ilişkisini öğrenmesi Figen’i ne yapacağını bilemez bir hale sokmuştur. Artun ise Mirat’tan kurtulmak için Hülya’yı devreye sokmuştur. Diyar ve Serdem yakalanmanın şokunu üstlerinden atamazken bu arada Mirat ölümle burun buruna gelmiştir.

KALBİMDEKİ DENİZ 24. BÖLÜM FRAGMANI

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*