Rastgele Yazı

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak?

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak?

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak?

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’aNe Olacak? Fox Tv ekranlarının Cumartesi günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan bitmiyor. Tipik bir öyküsü olan Diyar evlenmek istemeyerek İstanbul’a kaçmış ve yaşamını şimdiye kadar Ailesi ve aşiretinden uzak tutmuştur.

Kalbimdeki Deniz Diyar

Kalbimdeki Deniz Diyar

Kalbimdeki Deniz Diyar Yakalandı Mı? Diyar’a Ne Olacak? Ancak 11 Mart Cumartesi 20. bölümü ile ekranlara gelen Kalbimdeki Deniz dizisinin 20. bölümünde Diyar, Amcasının kızı Elvan ve annesinin İstanbul’a geldiğini öğrenince buluşmak ister. Elvan ve Diyar‘ın annesi ise takip edildiklerinden habersiz heyecanla Diyar’la buluşmak için beklemektedirler.

Kalbimdeki Deniz Elvan

Kalbimdeki Deniz Elvan

Diyar ve Elvan’ın özellikle de Elvan’ın bu dikkatsizliği sonucunda Diyar onca yıl kaçmasına rağmen ailesi tarafından yakalanır. Aşiretinin de aradığını bildiğimiz Diyar’ın bu durumu Diyar Kalbimdeki Deniz dizisinden ayrılacak mı? Diyar ölecek mi? sorularını da beraberinde getirdi.

Kalbimdeki Deniz 20. Bölüm Fragmanı Videosu

kalbimdeki deniz diyar ölecek mi, kalbilmdeki deniz diyar nasıl kurtulacak, kalbimdeki deniz 21. bölümde neler olacak, kalbimdeki deniz 11 mart özeti

Sizce neler olacak görüşlerinizi okuyucularımızla paylaşın.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*