Rastgele Yazı

Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Fox tv ekranlarının nüyük ilgi ile takip edilen dizilerinden olan Kalbimdeki Deniz dizisi son bölümde izleyenleri adeta şoke eden gelişmeler yaşandı. Kendi arabası ile intihar etmek için denize uçan  Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz…

Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

17 Haziran 2017 cumartesi günü ekranlara gelecek olan 37.bölümü ile sezon finali yapacak olan Kalbimdeki Deniz dizisinde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kalbimdeki Deniz son bölümde Alihan’ı elde edemeyeceğini anlayan Şebnem arabası ile intihar etmek için denize uçar. Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı? işte detaylar;

Kalbimdeki-Deniz-Şebnem ölecek mi

Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? 

Alihan Şebnemin kendisine oynadığı oyunları öğrendikten sonra ilk amacı tekrar ailesine kavuşmak ve sonrasında da Şebnem ile akıl hocası olan Hülya’dan intikam almak olmuştur. Ancak Alihan geri döndüğünde hiçbir şeyin eskisi olmadığını görecektir. Alihan İstanbul’a geri döndüğünde Şebnem bütün oyunlarının Alihan tarafından fark edildiğini bir şekilde anlar.

Kalbimdeki-Deniz-Şebnem-öldü mü

Kalbimdeki Deniz Şebnem Diziden Ayrılacak mı?

Kalbimdeki Deniz Yeni bölümde Daha öncesinde de rahim ameliyatında rahimini aldırdığı için çocuk sahibi olmasının mümkün olmadığı gerçeğini Alihan’ın öğrenmesi durumunda onu tamamen kaybedeceğini biliyordur.  Şebnem Alihan’ı da kaybederse her şeyin kendisi için biteceğini düşünür ve intihar eder. Şebnem araba ile denize uçar ve canına kıymak ister. Alihan ise Şebnem’i kurtarmak için denize atlar.

Kalbimdeki-Deniz-Şebnem-diziden ayrılacak mı

Kalbimdeki Deniz Şebnem Öldü mü? Diziden Ayrıldı mı?

Bu sorunun cevabı ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmazken bu noktada kendi şahsi kanaatlerimi sizlerle paylaşayim: Kalbimdeki Deniz dizisinde Şebnem  karakteri önemli bir pozisyona sahip ve çok başarılı bir oyunculuk sergileniyor. Bu anlamda Şebnem karakteri yeni sezonda da Kalbimdeki Deniz dizisinde yerini alacaktır diye düşünüyorum ben….

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*