Rastgele Yazı

Kalk Gidelim Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri

Kalk Gidelim Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri

Kalk Gidelim Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri Trt 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan neşeli ve komedi dizisi olan Kalk gidelim cumartesi günlerinin neşesi olmaya devam ediyor. Son dönemlerde reytinglerdeki yükselişi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kalk gidelim dizisine yeni dahil olan Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri ile ilgili sizleri biraz bilgilendirelim sevgili dizi severler..

Kalk Gidelim Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri

Cumartesi akşamları Trt1 ekranlarında sevenleri ile buluşan Kalk gidelim dizisi yeni oyuncuları bünyesine katmaya devam ediyor. 10 Mart cumartesi günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Kalk gidelim dizisine yeni dahil olan Dudu Kimdir? Biyografisi Resimleri ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalk Gidelim dizisinin başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kerem Kupacı, Fusun Kostak Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan gibi önemli isimler yer alıyor. Şimdi bir de Dudu eklendi, yani dudu karakteri geldi.

Trt1 de yayınlanan Kalk Gidelim dizisine katılan Dudu karakterinin gerçek ismi Sena Çakır‘dır. Kalk Gidelim dizisinin son bölümde Haim’in Dudu’yu Şakir’e vereceğiz sözleri ile Dudu karakteri diziyi izleyen herkesin oldukça dikkatini çekti.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*