Rastgele Yazı

Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kimdir? Resimleri Boyu Kilosu

Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kimdir? Resimleri Boyu Kilosu

Show tv ekranlarında yayına girmeye hazırlanan Kalp Atışı dizisi’nin oyuncu kadrosu ile ilgili sizleri bilgilendrmeye devam edelim. Kalp Atışı dizisi’nde boşrol karakteri olan ve Ali Asaf karakterini canlandıran Gökhan Alkan Kimdir? Biyografisi ve resimleri ile ilgili detaylı bilgiler verelim.

Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kimdir? Resimler Boyu Kilosu

Kore yapımı Doctors dizisinin yerli versiyonu olan Kalp Atışı dizisinin çekimleri başladı. Show tv ekranlarında yayına girmeye hazırlanan Kalp Atışı dizisi’nin oyuncu kadrosu ile ilgili sizleri bilgilendrmeye devam edelim. Kalp Atışı dizisi’nde boşrol karakteri olan ve Ali Asaf karakterini canlandıran Gökhan Alkan Kimdir? Biyografisi ve resimleri yazımızn devamında sizlerle

Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kimdir

Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Kimdir? Resimleri Boyu Kilosu

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan ALKAN 30 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret- Pazarlama bölümü mezunudur. Daha sonra da öğretmenlik okuyan Gökhan ALKAN bu iki işin de kendisine göre olmadığını karar verince MSM Actor Studio da oyunculuk eğitimini alır ve Müjdat Gezen Tiyatrosunda çalışmaya başlar.

Kalp Atışı Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu


Kalp Atışı Ali Asaf (Gökhan Alkan) Resimleri

 

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*