Rastgele Yazı

Kanal D Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı ve Başvuru Formu

Kanal D Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı ve Başvuru Formu

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanmak üzere yepyeni bir yarışma programı izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor sevgili takipçilerimiz.. Daha önce Alış veriş melekleri ve sosyetik ev kadınları adlı programları ile aradığını bulamayan Kanal D yepyeni bir yarışma programı olan Gelinim Mutfakta adlı yarışma ile ekranlara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.. Peki Kanal D Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı ve Başvuru Formu ile ilgili merak ettiklerinizi sizler için yazımızda derledik..

Kanal D Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı ve Başvuru Formu

Tv ekranlarında gün geçmesin ki hergün bir dizi veya yarışma programı başlasın yada yayından kaldırılsın.. Reyting savaşlarının kıyasıya yaşandığı bu dönemde Daha önce Alış veriş melekleri ve sosyetik ev kadınları adlı programları ile aradığını bulamayan Kanal D yepyeni bir yarışma programı olan Gelinim Mutfakta adlı yarışma ile ekranlara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor..

Kanal D Gelinim Mutfakta Yarışma Formatı

Dört kayın valide ve gelinlerinin yarıştığı ve her hafta cuma günü büyük ödülün verildiği ve bir gelin ve kayınvalidenin elendiği bir yarışmadır. Gelinim Mutfakta yarışması eğlenceli ve izleyiciyi ekrana çekebilecek bir program. Yarışmada gelinler kendilerine verilen süre içerisinde yemeklerini hazırlayacaklar, bu yarışta gelinleri an ve an izleyen kayınvalideler tabakların kime ait olduğunu bilmeden puanlama yapacaklar.

Gelinim Mutfakta’da gelinler cuma gününe kadar en yüksek puanı alırlarsa gelin ve kayınvalide birlikte birinci olacak ve 10 Bin Liralık 5 bileziğin sahibi olacak. Programda haftanın en düşük puanını alan gelin ve kayınvalide ise yarışmaya veda edecek ve yeni gelin ve kayınvalide yarışmaya katılacak.

Kanal D Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Gelinim Mutfakta yarışmasına başvurmak ve 10.000 tl değerinde 5 adet bileziğe sahip olmak için Gelinim Mutfakta programının yasal sitesi olan Kanal d nin sitesinden yani

BURADAN 

başvuru yapabilirsiniz..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*