Rastgele Yazı

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı (29 Mart Çarşamba)

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı (29 Mart Çarşamba)

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı (29 Mart Çarşamba) Kara Sevda dizisinin 22 mart çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde şüpheler Asu’nun üzerinde yoğunlaşacak. Ozan’ın ölümünde şüpheli olan Asu’ya Kemal ulaşabilecek mi? Asu’nun adamlarını konuşturmaya niyetli olan Kemal’e bir destek de Emir’den gelecek.

kara sevda mercan

kara sevda mercan

Kemal ve Emir kıyasıya bir mücadelenin içine girerken iyiden iyiye köşeye sıkışan ve suçlarının açığa çıkacağını düşünen Asu ise gözünü karartıp yeni planlarını ortaya dökecek. Kara Sevda 61. bölümde ise diziye Gizem Karaca (Mercan) Karakteri ile katıldı. Mercan bir çok olaylarında kilit noktası olacak.

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı (29 Mart Çarşamba) Kara Sevda dizisi yeni bölümünde; gözler Ozan’ın ölümünde parmağı olduğu ortaya çıkan Asu’ya çevrilecek. Kemal’in, Asu’nun adamı Gürcan’ı konuşturmak için peşine düşeceği bölümde Emir de atağa geçecek. Kemal ile Emir, kıyasıya bir rekabete girecek. Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı (29 Mart Çarşamba) İşlediği suçların ortaya çıkma ihtimaliyle karşı karşıya kalan Asu ise iyice köşeye sıkışacak ve gözünü karartacak. Gerçeklerin birer birer gün yüzüne çıkmaya başlayacağı, Kozcuoğlu kardeşlerin karşı karşıya geleceği heyecan dolu bölümde, Kara Sevda sürpriz gelişmeleriyle ve şok edici finaliyle izleyicileri ekrana bağlayacak.

Kara Sevda 62. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda Gizem Karaca (Mercan) Kimdir, Resimleri ve Biyografisi : Kara Sevda dizisi 61. son bölümü ile 22 mart çarşamba günü ekranlara geldi. Star Tv ekranlarında ikinci sezonu ile yayında olan Kara Sevda dizisinin dün akşam 61. bölümü ile izleyicileri ile buluştu. Kara Sevda dizisi yayın tarihi itibari ile Diriliş Ertuğrul gibi büyük bir kitlesi olan ve rayting rekortmeni bir dizi karşısında rayting savaşı vermeye devam ediyor. Kara Sevda sürükleyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile ayakta kalma mücadelesine devam ediyor.

Kara-Sevda-Mercan

Kara-Sevda-Mercan

Kara Sevda Gizem Karaca (Mercan) Kimdir, Resimleri ve Biyografisi Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanan son bölümünde ise diziye yeni bir isim daha katıldı. Kara Sevda dizisinin yeni bölümlerinde bundan böyle Gizem Karaca’yı sıradışı bir karakter olan Mercan ismiyle göreceğiz.

Gizem Karaca ( Mercan ) Kimdir ?

Son olarak Güzel Köylü, İstanbul Sokakları (Nazlı) ve İçimdeki fırtına dizisinde Deniz karakteri ile ekranlarımıza konuk olan güzel oyuncu 9 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılarak 2. olan Gizem Karaca İngilizce ve Fransızca dillerini biliyor.  Seni Seviyorum Adamım isimli ilk sinema filminde başrol oynadı. Seni Seviyorum Adamım filmi ise 21 Kasım’dan itibaren vizyonlardaydı.

Gizem Karaca ( Mercan ) Resimleri

kara sevda gizem karaca

kara sevda gizem karaca

kara sevda mercan

kara sevda mercan

kara sevda mercan

kara sevda mercan

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*