Rastgele Yazı

Kırgın Çiçekler 79. Bölüm Fragmanı Tüyoları ve Özeti

Kırgın Çiçekler 79. Bölüm Fragmanı Tüyoları ve Özeti

Kırgın Çiçekler 79. Bölüm Fragmanı Tüyoları ve Özeti

Annesini kaybeden Eylül, kardeşlerini de yanına alarak eve yerleşir. Ancak kızlar Eylül’ün hala tehlikede olduğunun ve yalnız kalması halinde Kemal’in Eylül’ü bulup ona birşey yapmasından korktukları için Eylül’ü bir an olsun yalnız bırakmamaya çalışıyorlar. Toprak ile Feride, Eylül’e birşey olacak her an başına birşey gelecek endişesi ile onu yalnız bırakmıyorlar. Eylül tüm bu olayların arasından Serkan’ın çıkıp kendine aşık olduğunu söylemesi üzerine bir şok daha yaşıyor.

kırgın çiçekler son bölüm

kırgın çiçekler son bölüm

Kırgın Çiçekler 79. Bölüm Fragmanı Tüyoları ve Özeti Annesini kaybeden Eylül, kardeşlerini de yanına alarak eve yerleşir. Ancak kızlar Eylül’ün hala tehlikede olduğunun ve yalnız kalması halinde Kemal’in Eylül’ü bulup ona birşey yapmasından korktukları için Eylül’ü bir an olsun yalnız bırakmamaya çalışıyorlar. Toprak ile Feride, Eylül’e birşey olacak her an başına birşey gelecek endişesi ile onu yalnız bırakmıyorlar. Eylül tüm bu olayların arasından Serkan’ın çıkıp kendine aşık olduğunu söylemesi üzerine bir şok daha yaşıyor.

kırgın çiçekler yeni bölüm

kırgın çiçekler yeni bölüm

Güney’in ise tefecilerle başı hala belada ve iyiden iyiye köşeye sıkışıyor. Bu durumu öğrenen Songül ise bir çöküntünün ardından yapacak birşey olmadığını anlayarak çareyi Selim’in yanına giderek ondan yardım istemekte buluyor. Güney ve Songül borçlarını ödemek için çare aradıkları sırada tefeciler de onları sıkıştırmaktan geri kalmıyor.

Kırgın Çiçekler 79. Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*