Rastgele Yazı

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Atv ekranlarının fırtınaların hiç dinmediği sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in 12 Haziran 2017 pazartesi günü 89. Bölümü ile 2.sezon finali bölümü ile ekranlarda olacak. Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı? İşte Detaylar;

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler dizisi 89. bölümü ile 12 haziran pazartesi günü 2. sezon finalini yaparak ekranlara veda edecek. Kırgın Çiçekler Dizisi’nin 89.Bölümü’nde yine kıyametler kopacak desek yeridir. Kırgın Çiçekler Dizisi’nin finalisti izleyenler için son derece duygu ve merak yüklü bir bölüm hazırladı.Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

12 haziran 2017 Kırgın Çiçekler 89. Bölüm son bölümde kader öldü mü

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? (12.07.2017)

Kırgın Çiçekler’in 5 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan 88. bölümünde Kader’in annesi ruh hastası Banu tarafından bıçaklanmıştı. Banu aynı zamanda odayı da ateşe verince her yer yanmaya başlamıştı. Muhtemelen Kırgın Çiçekler’in yeni sezonu olan 89. bölümünde Feride ve Toprak Hızır gibi yetişerek kızları ateşin içinden çekip çıkaracak. Kızlar ağır yaralı olan Kader’in ölmemesi için camın arkasından bizi bırakma diyecekler. Kader tam ölecekken mucize olacak ve hayata dönecek.

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler’in yeni sezonu olan 89. bölümünde Feride ve Toprak Hızır gibi yetişerek kızları ateşin içinden çekip çıkaracak. Kızlar ağır yaralı olan Kader’in ölmemesi için camın arkasından bizi bırakma diyecekler. Kader tam ölecekken mucize olacak ve hayata dönecek.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*