Rastgele Yazı

Kırgın Çiçekler Harika Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Kırgın Çiçekler Harika Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler 12 Haziran 2017 pazartesi akşamı yayınlanan 88.bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti.  partide dikkatleri çeken bir isim var ki o da Harika karakteri ile diziye yeni dahil olan bir oyuncu. Kırgın Çiçekler dizisinde senaryoya yeni dahil olan Harika kimdir? ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz..

Kırgın Çiçekler Harika Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sadri Dede’nin torunu olarak bildiği Meral için düzenlediği tanışma partisinde kızlar bir araya geliyorlar ve güzelce vakit geçiriyorlar. Partide herkes sohbet muhabbet ortamında eğlenirken Güney’in boşta durmasını fırsat bilen genç bir kız yanına gelerek Güney ile sohbet etmeye başlıyor.Sadri Dede’nin torunu olarak bildiği Meral için düzenlediği tanışma partisinde kızlar bir araya geliyorlar. Kırgın Çiçekler son bölümde ortaya çıkan Harika isimli genç kız Güney’in elinden telefonunu alır ve numarasını yazıp kendisini çaldırır.

kirgin-cicekler-harika-kimdir

Kırgın Çiçekler Harika Kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisi sezon finali bölümü olan 88.bölümde Güneyi tavlamaya çalışan bu karakterin isminin Harika olduğunu öğrendik ancak Harika karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve biyografisi ile ilgili henüz bir bilgiye ulaşamadık sevgili takipçilerimiz. Eğer sizler Kırgın Çiçekler dizisinde rol alan Harika’nın kim olduğunu ,Gerçek adını biliyorsanız bizimle paylaşmak ister misiniz

GÜNCELLEME :  Kırgın Çiçekler dizisinde Harika Karakterini canlandıran oyuncunun adı : Eylül Su Sapan‘dır.  İstanbul doğumlu olan Eylül Su Sapan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi patentli bir isim. Pis Yedili dizisiyle hayatımıza giren Sapan, bu dizide Melis karakterine hayat vermişti.2015 yılında Beş Kardeş isimli dizide Nazlı olarak karşımıza çıkan Eylül Su Sapan, ayrıca 2013 yılında Ammar: Cin Tarikatı isimli filmde rol almıştı. Eylül Su Sapan, İnadına Aşk dizisinde de rol almıştı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*