Rastgele Yazı

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm : Kader Zengin Oluyor!!!

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm : Kader Zengin Oluyor!!!

Atv ekranlarının uzun soluklu dizilerinden olan Kırgın Çiçekler yeni bölümü olan 86.bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler  yeni bölümde dizinin sevilen karakterlerinden Kader zengin olacak ve hayatı yeniden şekillenecek sevgili dizi severler

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm : Kader Zengin Oluyor!!!

Kırgın Çiçekler dizisinin son yayınlanan bölümünde Sadri dede torununu bulmak için gazetelere ilan vermişti. Zehra gazetedeki bu haberi görünce Merale neden olmasın diye sorar. Meral böyle bir şeyin olmayacağını söylese de Zehra onu bir şekilde ikna eder ve Sadri dedenin malikanesine giderler.

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Kader Zengin olacak

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Fragmanı Tüyoları : Sadri Dedenin Torunu Kadermiş..

Malikanede tuvaleti arayan Meral yanlışlıkla Sadri dedenin odasına girer ve tam geri dönüp çıkacakken Sadri dede “Dur aynı onun gibi bakıyorsun Torunum BENİM”der..Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm’de Sadri dede Merali ve arkadaşlarını okulun önünden limuzin ile aldırır. Tabiki Meral sevinçten havalara uçar ve zengin olduğunu haykırır cümle aleme.

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm- Kader Zengin Oluyor

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm : Kader Zengin Oluyor!!!

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm tüyolarında; Ancak Meralin bu mutluluğu çok uzun sürmeyecektir çünkü aldığı mektupta Sadri dedenin torununun kendisi değil, Kader’in olduğunu anlayacaktır.. Anlayacağınız Sadri dedenin torunu meral değil Kader sevgili takipçiler. Buradan şu sonuç çıkıyor ki : Macide karısı her ne kadar mirasa ortak istemese de Sadri dedenin torunu Kader.. ve ilerleyen bölümlerde mirastan hakkı olanı alacaktır..

 

Kırgın Çiçekler 85.Bölüm 2.Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*