Rastgele Yazı

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Tüyoları : Mesude Öldü mü?

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Tüyoları : Mesude Öldü mü?

Atv ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi Kırgın Çiçekler pazartesi günlerinde heyecan estirmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler yeni bölüm’de Mesuda Öldü mü? Mesude Diziden Çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Tüyoları : Mesude Öldü mü?

kirgin-cecekler-mesude-oldu-muKırgın Çiçekler dizisinin 20 mart 2017 tarihinde yayınlanan 76.bölümünde Mesude, Kemli öldürmek için kendince bir plan hazırlamıştı. Evin önünde kendilerini korumak amacı ile bekleyen polisleri gerek kalmadığını söyleyerek göndermiş ve Kemali eve çağırmıştı.

 

Kırgın Çiçekler  Mesude Öldü mü?

Kırgın Çiçekler  Mesude Öldü mü? Kırgın Çiçekler 77.Bölüm fragmanında görüldüğü kadarı ile; Kemal her ne kadar bunun tuzak olduğunun farkına varsa da buna aldırış etmeden eve geliyor. Oğlunu görmek için eve gelen Kemal, Eylül ün annesi ile kavgaya tutuşur.Mesude eline aldığı bıçak ile Kemali öldürecek iken aralarındaki kavga ve boğuşma esnasında Kemal tarafından bıçaklanır.

Kırgın Çiçekler Yeni Bölüm Tüyoları : Mesude Öldü mü?

kirgin-cicekler-mesude diziden cikacak mı

Kırgın Çiçekler  Mesude Diziden Çıkacak mı?

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı‘nda gördüğümüz kadarı ile Mesude’nin üzerine çarşaf örtülüyor. Buradan aklımızda Mesude’nin öldüğü yönünde kuvvetle muhtemel bir kanaat oluşuyor..

Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı Videosu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*