Rastgele Yazı

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Kim Elenecek? Melis Geri Geliyor!!

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Kim Elenecek? Melis Geri Geliyor!!

Kanal D ekranlarının yıllardır büyük ilgi ile takip edilen programı Kısmetse Olur yeni bölümü ile 12 Mart 2017 Pazar günü ekranlara gelecek. Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Kim Elenecek? Melis Geri Geliyor!! İşte Detaylar.

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı

 

Kısmetse Olur 12 Mart Yeni Bölüm’de Neler Olacak

Kısmetse Olur evinde bu hafta çok hareketli geçti. Aycan ve Onur cephesinde yaşananlar ve biten aşk, yeni aşıklar Akın ve Tuğçe’nin bir barışıp bir ayrılması olayı gibi bir çok olay yaşandı. Yani sürekli bir aksiyon halinde Kısmetse Olur evi maşşallah:):) Bu hafta damatlar evinden Adnan, Gelinler evinden de Tuğçe 1.oldu sevgili takipçiler.

Kısmetse Olur 12 -13 Mart Kim Elenecek Tuğçe doğal olarak Adnan ile yemeğe çıkmak istemedi ancak tabiki yarışmanın kuralları gereği çıkmak zorunda kaldı ve Adnan ile birlikte arkadaşça yemek yediler.Didem bu olaya kızsa da olgunlukla karşıladı ve izleyenler taradından büyük takdir topladı diyebiliriz. Bu hafta ayağa kalkan isimler Altuğ ve Gözde oldu. Altuğ’u eve elemek için sokmadıkları için Gözde eve veda eden isim oldu.

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı melis-geri-geliyor

 

Kısmetse Olur 12 Mart Melis Geri Geliyor

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Video Her hafta elenen isimlerin yerine yenilerin geldiği Kısmetse Olur Programı’nın 12 Mart 2017 tarihli yeni bölümü‘nde eve çok enteresan isimler giriş yapacak. 6 Mart günü eve eski adaylardan Gamze Göktürk giriş yapmıştı.

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Kim Elenecek? Melis Geri Geliyor!!

Kısmetse Olur 12 Mart Melis Geliyor Bu hafta ise Bu hafta eve Rabia Karaca ve geçen sene yarışan yarışmacı Melis Buse Betkayan eve giriş yapacakBu hafta eve Rabia Karaca ve geçen sene yarışan yarışmacı Melis Buse Betkayan eve giriş yapacak..

kismetse-olur-haftanin-finali-fragmani-12-mart-2017_melis geri geliyor

Kısmetse Olur 12 Mart Fragmanı Kim Elenecek?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*