Rastgele Yazı

Kısmetse Olur 20.03.2017 Aycan ve Onur Aşkı’nda Şok Gelişme

Kısmetse Olur 20.03.2017 Aycan ve Onur Aşkı’nda Şok Gelişme

Kanal D ekranlarının farklı formatı le dikkatleri çeken ve sevilerek izlenen evlilik programı Kısmetse Olur’un 20 Mart 2017 tarihli yeni bölümü’nde Aycan Onur aşkında şok gelişmeler yaşanacak. Onur ve Aycan Barıştı mı? Barışacak mı? Son Durum Ne?

Kısmetse Olur 20.03.2017 Aycan ve Onur Aşkı’nda Şok Gelişme

İzleyenler her ne kadar bu tür yarışmaların bir kurgudan ibaret olduğunu bilseler de ve bunun sonucu olarak programların reytinglerinde kısmen düşüşler yaşansa da yapımcılar düşen reytingleri canlandırmak için türlü yollar bulabiliyorlar. Bunun en güzel örneğini Kısmetse Olur yapımcılarının eski sezon yarışmacılarını eve getirerek bizlere göstermiş oldular.Kısmetse Olur evinden bir süre öncesinde ayrılan Aycan’ın eve geri getirilmesi de aynı amaca hizmet ediyor aslında..Neyse konumuza dönecek olursak;

kısmetse-olur-aycan-ve-onur-SOK-GELİSME

20 Mart Kısmetse Olur Aycan ve Onur Romantik Anlar Video

Bildiğiniz üzere gelin adaylarından Aycan bir süre önce hasta olması ve tedavi görmesi nedeni ile programdan ayrılmıştı. Aycan’ın hastaneye yatmasının ardından Onur, bİr kaç kere Aycan‘ı ziyarete gitmiş ve üzerine düşeni yaptığını söylerek ilişkilerinin bittiğini belirtmişti. Öyle ki Onur tahtadan isimlerini silmiş ve eşyalarını toplamıştı. Aycan ve Onur diye bir şey kalmamıştı. Herkes bu ilişkinin bittiğine inanmıştı.

Kısmetse Olur yeni bölüm Onur Aycan barıştı mı

Taa ki Aycan’ın Onur’un doğum günü partisine gelene kadar. Aycan bu hareketi ile köze dönen bir ateşi tekrar alevlendirmiş ve Onur’un kalbini bir kere daha çalmıştı

Kısmetse Olur 20.03.2017 Aycan ve Onur Aşkı’nda Şok Gelişme

20 Mart 2017 tarihli Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı’nda Aycan ve Onur‘un arasındaki aşkın nasıl tekrar alevlendiğini gösterir nitelikte adeta.  Aycan ve Onur yemeğe çıktılar ve birlikte dans ettiler. Tartıştılar. Konuştular. Peki sonuç ne olacak barışacaklar mı?

Kısmetse Olur Aycan ile Onur Son Durum ne

Aycan ve Onur aşkı şimdilik tekrar alevlenmiş, herşey yolunda gibi görünüyor. Birbirlerine aşk sözcüklerini ve birbirlerini ne kadar sevdiklerini hiç çekinmeden söyleyeyen Aycan ve Onur aşkı’nı bakalım önümüzdeki günlerde neler bekliyor??

20 Mart 2017 Kısmetse Olur Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*