Rastgele Yazı

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları

Kanal D ekranlarının farklı formatı ile dikkatleri çeken evlilik programı Kısmetse Olur’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki hafta evde adeta kıyametlerin kopacağı  Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları ve Şehmus Neden Diskalifiye oldu ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları

Önümüzdeki hafta evde adeta kıyametlerin kopacağı Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları ve Şehmus Neden Diskalifiye oldu ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberimizde

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı

Kısmetse Olur evinde yeni haftada kavga kıyamet gırla gidiyor sevgili takipçiler. Geçen hafta Onur ve Gamze’nin ismi yazılmış fakat eve veda eden damat adaylarından Tankut olmuştu. Tankut artık evde kalmak istemediğini belirtmiş ve Onur’un da evde bir ilişkisinin olması sebebi ile evden kendisinin ayrılmak istediğini belirtmişti.Tankut’un gitmek istemesi izleyenleri şaşırtmıştı.

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Özeti

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Neler Olacak? Yeni haftada Kısmetse Olur evi’nde sürpriz bir aşk doğacak sevgili takipçiler. Her fırsatta Emre’ye aşkını dile getiren Tuğçe bu hafta Emre’den duygularının karşılığını görüyor.Tuğçe’yi zor günlerinde yalnız bırakmayan Emre ile Tuğçe arasında yakınlaşma başlayacak.

 

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 özeti ve sehmus diskalifiye oldu

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Tüyoları Şehmus Diskalifiye Olacak

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 tüyoları’nda Şehmus ile Yağmur arasında gerilim dolu tartışmalar yaşanacak ve bu tartışmalar neticesinde sinirlerine hakim olamayan ŞehmusYağmur’un üstüne yürüdüğü için diskalifiye olacak

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı neler olacak

Kısmetse Olur 5-6 Nisan 2017 Fragmanı Tüyoları

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*