Rastgele Yazı

Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Evden Neden Çıktı? Diskalifiye Mi Oldular?

Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Evden Neden Çıktı? Diskalifiye Mi Oldular?

Kanal D ekranlarının büyük ilgi ile takip edilen evlilik programı Kısmetse Olur evinde sular durulmuyor sevgili takipçiler.  Birbirlerine ilk günden beri aşık olan ve evlilik yolunda olan Adnan ve Didem evden ayrıldılar.  Birbirlerine çok yakışan çift Addid evden neden ayrıldı yoksa Adnan ve Didem diskalifiye mi oldular?

Kısmetse Olur 10 nisan 2017 Adnan ve Didem (Addid) diskalifiye mi oldu

 

Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Evden Neden Çıktı? Diskalifiye Mi Oldular?

Birbirlerine ilk günden beri aşık olan ve evlilik yolunda olan Adnan ve Didem evden ayrıldılar.  Birbirlerine çok yakışan çift evden neden ayrıldığı  ve yoksa diskalifiye mi oldular? Kısmetse Olur programında son dakika gelişmesi, Adnan ve Didem evden neden ayrıldılar?

10.04.2017 Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Programdan Niye Ayrıldı

Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Evden Neden Ayrıldı?

Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Neden Evde Yok? Diskalifiye mi Oldular? Tuğçe ve Didem yine büyük bir kavganın ortasında kendileini bulurlar.Kısmetse Olur Adnan ve Didem (Addid) Niye Yok? daha önceden de tartışmalar yaşayan gelin adayları arasındaki kavganın dozu bu kez biraz daha farklı olunca Adnan ve Didem verdikleri kararla evden ayrılmak istediklerini açıkça söylediler. Adnan Didem’in elinden tutarak evden çıktılar.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*