Rastgele Yazı

Lise Devriyesi Dizisi Final Yapıyor!! Lise Devriyesi 25 Haziran Neden Yok?

Lise Devriyesi Dizisi Final Yapıyor!! Lise Devriyesi 25 Haziran Neden Yok?

Trt 1 ekranlarında yayınlandığı günden bu yana özellikle genç izleyici kitlesi tarafından sevilerek takip edilen Lise Devriyesi Dizisi’nden maalesef kötü haber geldi sevgili takipçilerimiz. Lise Devriyesi Dizisi yapımcıları dizinin final yapacağını duyurdu. Lise Devriyesi Dizisi Final Yapıyor!! Lise Devriyesi 25 Haziran Neden Yok?

Lise Devriyesi Dizisi Final Yapıyor

Lise Devriyesi Dizisi Neden Final Yapıyor!! Lise Devriyesi 25 Haziran Neden Yok?

Lise Devriyesi Dizisi Yeni Bölüm Niye Yok? Yayınlanmayacak mı? Lise Devriyesi dizisinde yer alan genç oyuncuların başarılı bir oyunculuk sergiledikleri ortada ancak senaryodaki uyuşmazlıklar ve tutarsızlıklar izleyicinin gözünden kaçmayınca Lise Devriyesi dizisi’nin reytinglerindeki düşüşlerde kaçınılmaz oldu hali ile.. Ayrıca dizinin senaristi 2.sezon için yeni çalışmayı Trt 1 program yapımcılarının önüne koyamadığı için de Trt 1 Lise Devriyesini bitirme kararı aldı.

Lise Devriyesi Dizisi Neden Final Yapıyor

Lise Devriyesi Dizisi Final Yapıyor!! Lise Devriyesi 25 Haziran Neden Yok?

Hal böyle olunca Lise Devriyesi Dizisi Final yaparak ekranlara veda edecek sevgili dizi severler. Lise Devriyesi Dizisi 18 Haziran 2017 tarihinde son bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Lise Devriyesi Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden ötürü Lise Devriyesi dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacak.18 Haziran 2017 tarihinde son bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. ve yeni bölümü yayınlanmayacak.

Lise Devriyesi Dizisi 11 Haziran 2017 Yeni Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*