Rastgele Yazı

Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu?

Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu?

Atv ekranlarının en sevilen ve büyük beğeni ile takip edilen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümü’nde Ferhan ve Tuncay’ın ne karar vereceği merak konusuydu. Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu? Ferhan’ın tavırları herkesi çıldırttı!! İşte Detaylar;

Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu?

Atv ekranlarında hafta içi her gün sevenler ile buluşan programı Müge Anlı’nın 22 Mart 2017 tarihli yeni bölümü’nde yatalak çocuğunu bırakıp başka adama kaçan Ferhan hanım ile Tuncay’ın son kararlarının ne olacağı merakla bekleniyordu.

Müge Anlı Ferhan ile Tuncay'ın Kararı

Müge Anlı olayı deşeledikçe işin içinden pislik çıkıyor sevgili takipçiler. Müge Anlı’nın bugün yayınlanan yeni bölümü’nde Ferhan’ın çevirdiği tüm işler ortaya çıktı. Müge Anlı üzerine basa basa çocuklarını istiyormusun diye sorması üzerine kaçamak cevaplar veren Ferhan, sonunda istemiyorum dedi.

Evliyken Başkasını Ayarlamış ve Kına Gecesi Yapmış

Ferhan’ın hastanede çocuğunun yanında refakatçi olarak kaldığı dönemde Muhammet diye biri ile tanıştığını, telefonunu alarak sonrasında buluşmaya başladıkları ortaya çıktı. Evli olduğu dönemde Muhammet ile ilişki yaşayan Ferhan’ın kına görüntüleri de ortaya çıktı.

Müge Anlı Son Bölüm- Ferhan ile Tuncay'ın Kararı

İlk başlarda çocuklarıma bakarım versinler bana diyen Ferhan sonrasında ağzındaki baklayı çıkardı ve “Devlet baksın” dedi.

İzleyenler de Müge Anlı’da Çıldırdı

Ferhan’ın nasıl olupta engelli evladını bırakıp gitmesine aklı sır erdiremeyen Müge Anlı ve İzleyenler Ferhan’ın rahat ve umursamaz tavırları karşısında adeta çılgına döndü.. Valla ne yalan söyleyeyim bende delirdim izlerken..

Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu?

Müge Anlı özellikle çocuklarını istiyormu acaba? sorusunun cevabını anlamaya çalışırken ilk başlarda gelen tepkilerden korkmuş olacak ki “Ben evlatlarıma bakarım, mecburiyetten bırakmak zorunda kaldım, Mahkeme bana vermedi” gbi kaçak cevaplar veren Ferhan, sonunda çocuklarını almaya çok da gönlü olmadığını belli etti

Müge Anlı Son Bölüm : Ferhan ile Tuncay’ın Kararı Ne Oldu Video

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*