Rastgele Yazı

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Ceza Yağdı!!

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Ceza Yağdı!!

Kamuoyunu duzun süre meşgul eden Nazmiye Çam cinayeti davası sonuçlandı. Nazmiye Çam cinayeti davasında taraflara adeta ceza yağdı. ATV’de yayımlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına da konu olan cinayetle ilgili öldürülen Nazmiye Çam’ın, kocası ve kayınpederine ve kayınbiraderine verilen cezalar belli oldu. İşte Detaylar

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Ceza Yağdı!!

Trabzon’da, 8 yıl önce iki çocuk annesi 26 yaşındaki Nazmiye Çam’ın cesedi Vakfıkebir sahilinde bulunmuştu. Genç kadının başına aldığı darbeler sonucu öldüğü ve işkence yapıldığı belirlendi. Bir türlü çözüme kavuşturulamayan olay ne sonunda Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşınmış ve uzun süre cinayetin failleri belirlenmeye çalışılmıştı.

Nazmiye Çam Cinayeti davası sonuçlandı

Nazmiye Çam Cinayeti

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Ceza Yağdı!! Trabzon’da, 8 yıl önce iki çocuk annesi 26 yaşındaki Nazmiye Çam’ın cesedi Vakfıkebir sahilinde bulunmuştu. Nazmiye Çam’ın kayınbabası olan Ali Yaşar ile yasak aşk iddiaları ortaya atılmış ve oğulları Ahmet Çam ve Hasan Şükrü Çam ile birlikte Nazmiye Çamı öldürdüklerinden şüpheleniliyordu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ahmet Çam, Ali Yaşar Çam ve Hasan Çam’ın ifadelerinden yola çıkan polis ekipleri cinayetin faili olarak bu isimleri tutuklamış ancak 2011 yılında delil yetersizliğinden serbest kalmışlardı.

Nazmiye Çam Cinayeti davası kim ne kadar ceza aldı

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Ceza Yağdı!!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan taraflar uzun süre gündemi meşgul ettiler. Özellikle de olayın kilit noktası olan küçük kardeş Ahmet Çm birşeyler biliyor gibiydi ancak bildiklerini bir türlü itiraf ettiremediler. Müge Anlı ile bile yapamadıysa bu işi kimse yaptıramaz bence:):) Ya saflığından ya da hakikaten ağzının sıkı oluşundan mıdır bilinmez fakat Ahmet Çamı konuşturmak bir türlü mümkün olmadı.

Nazmiye Çam Cinayeti davası sonuçları ne oldu

Nazmiye Çam Cinayeti Davası Sonuç Ne Oldu?

Sanık Ahmet Çam ise olay olduğunda 18 yaşından küçük olması nedeniyle 20 yıl hapis cezasına mahkum oldu. Kararı duyan Ali Yaşar Çam baygınlık geçirdi. Bunun üzerine Ahmet Çam, babasına tekme atarak bağırdı. Daha önce tutuksuz yargılanan 3 sanığın tutuklanmasına karar verildi.

nazmiye-cam-cinayetinde-verilen cezalar belli oldu

Nazmiye Çam Cinayeti Davasında Kim Ne Kadar Ceza Aldı?

En nihayetinde dün Nazmiye Çam cinayetinde dava sonuçlandı ve taraflara adeta ceza yağdı.  8 yıl devam eden dava dün sonuçlandı. Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada, sanıklar suçu birbirinin üzerine attı. Mahkeme Ali Yaşar Çam (57) ve oğlu Hasan Şükrü Çam’ı (35) “tasarlayarak kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*