Rastgele Yazı

Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi?

Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi?

Show tv ekranlarının sevilen yüzü haline gelen Nursel’in Mutfağı adlı program’dan kanal değişikliği haberi geldi. Yıllardır sevilen ve ilgi ile izlenen Nursel’in Mutfağı programı kanal değiştirerek Show tv den Kanal D ekranlarına transfer oldu.Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi?

Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi?

Aslında ilk olarak Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Nursel’in Mutfağı programı konsept değişikliği nedeni ile kanalını da değiştirmiş ve Show tv ye transfer olmuştu. Show tv ekranlarında bir süredir yayın hayatına devam eden Nursel’in Mutfağı programı zaman geçtikçe oldukça beğenildi ve özellikle de hanımlar tarafından oldukça sevildi.

Nursel'in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi

Nursel Ergin Nursel’in Mutfağı Hangi Kanal Geçti?

İşin özü Nursel’in Mutfağı programı yuvasına yani ilk kanalı olan Kanal D ekranlarına dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda Eylül ayında Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşacak olan Nursel’in Mutfağı programı’nda yeni sezonda sürprizler olacağı da söylentiler arasında yer alıyor..

Nursel'in Mutfağı yeni sezon hangi Kanalda ne zaman

Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi?

Bu değişikliğin temel sebebinin Nursel Ergin olduğu ve eski dostlarının ricası ile Kanal D ye dönüş yaptığı konuşuluyor. İlk başladığı ekrana yani yuvasına dönüş yapacak olan Nurselin Mutfağı verdiği tarifler ve kadınlar için özel yayınları ile oldukça seviliyor gündüz kuşağında. Son zamanlarda biraz reytingleri düşmüş olan yapımın yeniden toparlanması bekleniyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*