Rastgele Yazı

Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

Yen sezon için yapımcı şirketler bir bir yeni projelerini gün yüzüne çıkarmaya başladılar. Yeni sezonda ekranlarda olacak yapımlardan birisi de Limon Yapım imzalı Oğlum dizisi..Limon Film’in yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi yaz aylarında yayın hayatına giriş yapmak için hazırlıklara başladı..Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları, Karakterleri ve fragmanı ile ilgili sizleri bilgilendirelim.

Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

Limon Film’in yapımcılığını yaptığı yeni bir dizi projesi yaz aylarında yayın hayatına giriş yapmak için hazırlıklara başladı. Yeni sezonda izleyenleri ile buluşacak olan Oğlum dizisi’nin oyuncu ve karakterleri ile ilgili seçmeler halen devam ederken şimdilik kesinleşen bir kaç oyuncusu ve karakterleri ile ilgili bilgi verelim.

Oğlum Dizisi Konusu

büyük bir özlem ile oğlunu ve sevdiği kızı bekleyen ailenin dramı olarak lanse edildi. Yakın zamanda yapılacak olan basın bülteni yayınlanınca sizleri oğlum dizisi konusu hakkında daha detaylı bilgilendirme şansımız olacak sevgili takipçilerimiz..

Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları ve Karakterleri

Oğlum Dizisi‘nin şimdilik kesinleşen ve basıla paylaşılan 3 oyuncusu açıklandı. Oldukça deneyimli ve hatırı sayılır izleyici kitlelerine sahip oyuncuların başrol ekibi olarak seçildiği Oğlum Dizisi’nin başrollerinde Ekin Mert Daymaz, Barış Falay ve küçük oyuncu Ataberk Mutlu yer alıyor..

Oğlum Dizisi Konusu Oyuncuları Karakterleri

Oğlum Dizisi Ekin Mert Daymaz Kimdir? ;12 Aralık 1990 Hollanda doğumlu yetenekli oyuncu halen Haliç Üniversitesinde antrenörlük ve fitness okumaktadır. Best Model of World yarışmasında 3. olduktan sonra Not Defteri dizisinde kariyerine ilk adımını atmıştır. Son olarak çok tv ekranlarında çok ses getiren yapımlardan olan Çilek Kokusu’nda rol alan Daymaz’ın hatırı sayılır bir hayran kitlesi var.

Oğlum Dizisi Ekin Mert Daymaz Kimdir

Oğlum Dizisi Barış Falay Kimdir;9 Nisan 1972 Balıkesir doğumlu başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aliye dizisinde Mücahit karakteriyle çıkış yakalamış daha sonra Medcezir dizisinde ün kazanmıştır.

oglum-dizisi-baris-falay-kimdir

Oğlum Dizisi Ataberk Mutlu; 14 Haziran 2005 Tekirdağ doğumlu küçük yıldız oyuncu 1.18 boyunda ve 28 kilodadır. Küçük yaşına rağmen önemli projelerde kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Oğlum Dizisi Ataberk Mutlu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*