Rastgele Yazı

Savaşçı 18. bölüm özeti ve Fragmanı (29 Ekim)

Savaşçı 18. bölüm özeti ve Fragmanı (29 Ekim)

Her bölümü büyük merakla beklenen Savaşçı’da heyecan hız kesmeden devam ediyor..Savaşçı son bölümde yaşanan gelişmelerle ve nefes kesen sahnelerle büyük beğeni kazandı.  Savaşçı son bölüm 22 Ekim akşamı FOX ekranlarında izleyiciyle buluştu. en az babası kadar acımasız ve tehlikeli bir terörist olan Temo, hedefindeki Albay Kopuz ve Kılıç Timi için kalleşçe planlarını devreye sokar.Savaşçı 18. bölüm özeti ve Fragmanı (29 Ekim) neler olacak? İşte Detaylar;

Savaşçı 18. bölüm özeti ve Fragmanı (29 Ekim)

Savaşçı 18. bölüm özeti ve Tüyoları; Albay Kopuz evine açılan ateşten Pia’yı kurtarır ve saldırganın peşine düşer. Aynı anda Yüzbaşı Kaan ise Rojda’nın tehdidiyle karşı karşıya kalmaktadır. Savaşçı dizisi yeni bölüm de Rojdayı devre dışı bırakmaya çalışan Kaan Turan’ın kanını yerde bırakmamaya kararlıdır.

Savaşçı 18. bölüm Fragmanı (29 Ekim 2017)

Savaşçı 18. bölüm Fragmanı Kılıç Timi çok başarılı bir operasyon ile Suriye’de teröristlerin elinden kurtardıkları Türkmen kadınlar ve çocuklarla Türkiye sınırına ilerlemeye devam etmektedir. Savaşçı 29 Ekim Yeni Bölümde  Ekibimiz eller yüreklerde Yüzbaşı Kağan’a gelen acil habere dikkat kesilir.

Başçavuş Turan da, el bombasının pimini çekerek kendini öldürmeye çalışan terör mağduru Türkmen kızını, canı pahasına durdurmaya çalışır. Savaşçı Yeni bölüm tüyoları  Ankara’da Kılıç Timi’ni bekleyen büyük tehlikeye rağmen Turan, yaptığı planla herkesi şaşırtır.

Savaşçı (29 Ekim 2017) 18. bölüm Fragmanı

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*