Rastgele Yazı

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Fox tv ekranlarının büyük ilgi ve beğeni ile takip edilen dizisi Savaşçı’ya yeni bir isim dahil oldu. Savaşçı dizisinde terörist Baran karakterini canlandıracak olan Mert Öcal Kimdir? biyografisi, boyu kilosu ve sevgilisi kim ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde..

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Fox tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Savaşçıya yeni bir renk,yeni bir soluk getirecek olan yeni bir oyuncu dahil oldu. Savaşçı dizisinde terörist Baran karakterini canlandıracak olan Mert Öcal Kimdir? biyografisi,boyu kilosu ve sevgilisi kim ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde..

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir? Resimleri ve Biyografisi

Daha önce de Aşk Yeniden dizisi ile tanıdığımız Mert Öcal Savaşçı dizisine dahil oldu. Diziye dahil olmadan önce özel bir hazırlık yapan Mert Öcal’ı zorlu sahneler bekliyor. Zira dizide Terörist Baran karakterine hayat verecek olan Mert Öcal aynı teröristler gibi dağ daş gezecek:):):)

Savaşçı Baran (Mert Öcal) Kimdir biyografisi

 Savaşçı Baran (Mert Öcal) Biyografisi

Mert ÖCAL 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mert ÖCAL Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarında birincilik ödülleri var. Unutma Beni isimli günlük dizide rol alan Mert ÖCAL mankenlik üzerinde de dünyanın sayılı defilelerinde boy gösterdi. Son olarak Aşk Yeniden dizisinde rol aldı.

Savaşçı terörist Baran

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*