Rastgele Yazı

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Ölecek mi? Ne Olacak?

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Ölecek mi? Ne Olacak?

Son dönemlerin popüler dizilerinden olan Savaşçı dizisi’nin 7 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanan yeni bölümü’nde yine heyecan verici gelişmeler yaşandı.Sınır dışı bir operasyona giden kılıç timi geride Kaan yüzbaşını bıraktı.  Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Ölecek mi? Ne Olacak? Detaylar haberimizde..

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Ölecek mi? Ne Olacak?

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı Ölecek mi? Kılıç timi Yahya Batur u kurtarmak için sınır dışına tehlikeli bir operasyon yapmışlardı.Bu operasyonda Düşmanların sayıca çok olmasından dolayı Kılıç Timi çıkan çatışmalar sonucunda bir kaç parçaya bölünür.

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı ölecek mi

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşının Sonu Ne Olacak? Kılıç timi öncelikli görevlerinin Yahya Batur u kurtarmak olduğu için çıkan çatışmada yaralanan Kaan yüzbaşı ve bir asker ile Yahya Batır u Türkiye sınırına götürürken Savaşçı dizisi yeni bölümde Kaan yüzbaşı yaralı olduğunu yavaş hareket ettiğini ve görevlerinin Yahya Batur u kurtarmak olduğunu söyleyerek geride kalır ve teröristlerle çıkan çatışmada sağ olarak yakalanır ve akıbeti de bilinmez.

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşı ne olacak

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşıya Ne Olacak?

Savaşçı Dizisi Kaan Yüzbaşıya Ne Olacak? Bu arada Tepegöz tarafından Kaan Yüzbaşının evi de taranır. Albay Kopuz ise Yüzbaşı Kaan Bozok ile irtibatın kesildiğini karşılarındaki gücün her noktadan saldırdığını savaş görmüş  adam istediğini söyleyerek geri de kalan arkadaşlarını kurtarmak için   gönüllü adam istediğini söyler.Helikopter ile bölgeye doğru emrindeki  adamla hareket eden Albay Topuz bakalım Yüzbaşı Kaan ı kurtaracak mı?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*