Rastgele Yazı

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? Emre Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? Emre Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Fox tv ekranlarında reyting rekorları kıran ve sevilerek takip edilen Savaşçı dizisinde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Savaşçı dizisi son bölümde Kılıç Timi yine zorlu bir göreve çıkmış ve Allah ne verdiyse düşmanın üzerine gitmekteydi. Savaşçı dizisi son bölümde (Uğur Biçer) Ölecek mi? Emre Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? Emre Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? Üst Çavuş Emre Durmuş ve Astsubay Galip timden ayrı kalmıştır. Emre yaralanınca Galip Emre’yi sırtında güvenli bir yere taşımak ister ancak teröristler Emre ve Galip’in buluşma noktasına ilerlemesine engel olur. Çok Zor durumda kalan Üst Çavuş Emre Durmuş ve Astsubay Galip bu işten kendilerini kurtarabilecekler mi?

Savaşçı-Emre-Ölecek-mi

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? 

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Diziden Ayrılacak mı? Emre ikinci defa yaralanır ve bu sefer Kılıç timi Galip ve Emre’yi bulamazsa Emre’nin yaşama şansı yoktur. Galip her ne kadar Emre’nin kurşununu çıkarsa da Emre çok ağır yaralıdır. Ancak Galip’in arkadaşını bırakmaya niyeti yoktur.

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi? Emre Savaşçı’dan Ayrılacak mı?

Diziler bildiğiniz üzere sezon finallerini seyircilerin merakını hep uyanık tutmak ve diziye bağlı kalmasını sağlamak amacı ile bu şekilde bitirebiliyorlar.Savaşçı dizisinde Emre Durmuş karakterine hayat veren Uğur Biçer resmi İnstagram hesabından Savaşçı dizinin 10. bölüm fragmanını paylaştı ve “Herkesin emeğine sağlık sezon finali bu pazar” notunu düştü.

Savaşçı Emre (Uğur Biçer) Ölecek mi

 

Bir çok takipçi bu sözlerin Emre Durmuş’un ayrılık açıklaması olduğunu düşünse de bunu bir ayrılık açıklaması olarak nitelendirmek çok da doğru olmaz kanaatindeyim ben.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*